2733
2734
عنوان

کیا با شوهرشون فقط یه هم خونه هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 27 پست
نه تحسین برانگیز بود والا این جرعت و اعتراف هرکسی بیانش رو نداره.غرور و تکبر نابجا باعث نفرت میشه نف ...

بله دقیقا.ذات مهمه ولی سردی و بحث و غرور مسئله ذات میبره زیر سوال

من به شوهرم میگم هررررر چی سرکار شد یا یکی اعصابت خورد کرد بزار پشت در بیا خونه تا کارمون ب دعوا نکشه هم من آرامش بگیرم ازت هم تو از من...

بله دقیقا.ذات مهمه ولی سردی و بحث و غرور مسئله ذات میبره زیر سوال من به شوهرم میگم هررررر چی سرکار ...

متاسفانه عشق اول زندگی واسه بدست آوردن هم خرج میکنیم دیگه خیالمون راحت میکنم و میزاریمش کنار عشق چیز خاصی نیست همین زبان و کلام نرم هستش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه عشق اول زندگی واسه بدست آوردن هم خرج میکنیم دیگه خیالمون راحت میکنم و میزاریمش کنار عشق چیز ...

عشق بخشیدن هم دیگه هست

موندن تو سختی کنار هم

رد شدن از مسائل و حرفای خاله زنکی 

عشق یعنی دلی بدون کینه

2731
متاسفانه عشق اول زندگی واسه بدست آوردن هم خرج میکنیم دیگه خیالمون راحت میکنم و میزاریمش کنار عشق چیز ...

با یه صبح بخیر شب بخیر هم میشه عشق ورزید

یا یه خسته نباشید

یا یهویی گفتن یکی تو خونه منتظرته

پختن غذایی مورد علاقه پوشیدن رنگی ک دوس داره.

وووووو هزاران چیز دیگه

2740
بفهمن حامی دارن میشن

درسته 

ولی دختره با هزار امید و آرزو ازدواج میکنه بعد میبینه شوهرش خیانت میکنه میره طلاق میگیره یا انقد رابطشون خراب میشه جا واسع درمان نیس 

اینجور ادما باید قبل ازدواج درمان شن

درسته  ولی دختره با هزار امید و آرزو ازدواج میکنه بعد میبینه شوهرش خیانت میکنه میره طلاق میگیر ...

قبل ازدواج انگیزه ندارن

مشکل اینه فک میکنن زندگی خودسرانه تشکیل شده فقط ب آخرین مرحله طلاق فک میکنن

باید مجادله کنن زندگی سخته همه چی ک قرار نیست گل بلبل باشه

قبل ازدواج انگیزه ندارن مشکل اینه فک میکنن زندگی خودسرانه تشکیل شده فقط ب آخرین مرحله طلاق فک میکنن ...

میدونه آدم دست خودش نیس خیانت ببینه از خودشم سیر میشه خودشو کم میبینه چ برسه ب فکر شوهر ب ک درمان شه 

اونو اون زنایی ک خیلی قوی ان میتونن از پسش بر بیان 

میدونه آدم دست خودش نیس خیانت ببینه از خودشم سیر میشه خودشو کم میبینه چ برسه ب فکر شوهر ب ک درمان شه ...

همه زن ها قوی هستن مونده چقد از قدرتشون استفاده کنن