2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار خوبی میکنی حواس خودتو پرت کن  چون طلاق با دوتا بچه بدون پشتوانه مالی خیلی سخته، اون مرد م ...

ب خودم از امکانات استفاده کن و لذت بودن کنار بچه هاتو ببر

اما توخودت زنی

میدونی چی میکشه ادم

تازگیا ک روش تو روم باز شده میاد یراست میره دوش میگیره درحالی ک معمولا وقتایی ک ارض.ا شدهدبود اینکارو میکرد

2731
اگه شوهرت خوبه که خیلی عالیه با خانوادش چیکار داری محلشون نده  رفت و آمدت محدود کن

محدود میکنم اونا یه جورین ک با محدودم کاری ندارن حرفاشون خواهر اولاش خیلی خوب بودن یه کاری کردن ک من وابسته بشم چون خانوادمم نبودن الان حرفاشون زجرم میده حتی چهرشون زجرم میده روزای اول اومدن گفتن پسرمون تو مجردی کمک کرده ماهم نیاز داشتین کمک میکنیم الان حتی اگه یه سال هم مرده باشیم حتی بهمون زنگم نمیزنن منم اینجا کیو دارم اخه کاش میدونستم اینجوری میشه کاش😭😭😭😭😭😔

سکوتـ قـوے تریـن فریاد استـ🎈 ️
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

اره میگم شاید اینم یجور امتحان خداست مگه چه گناهی کردن این بچه ها پیش خودم میگم فکر کن شوهرت مرده ...

منم دقیقآ نمیدونم کدومش درسته امتحانه یا کسب تجربه و درس 

ولی خیلی فکر خوبیه واقعا فکر کن مرده

خدایا برام معجزه کن منو به آرزوم برسون میدونم که توام میخوای منو به خواسته هام برسونی💫
2738
چرا خیانت.ازش بپرس؟

میگه من خیانت نکردم😁

از بیخ زده زیرش

منو مسخره میکنه ک مریض روانی هستی

میخوای اشتباهای خودتو لاپوشونی کنی

تو هرزه و کثافتی ک فک میکنی من مث خودتم

تو خودت باهمه مردا تیک‌میزنی من اینجوری نیستم

میگم علننا دیدم دست فلانیو گرفته بودی باهاش حرف میزنی

میخنده میگه عععع اتفاقا همونجام کردمش تو ندیدی

میدونی ادم بی وجدان و بی انصافیه

چرا نگیم نخندیم که حالمون بهتر بشه ؟

گآهی گریه آدمو بیشتر آروم میکنه 😭😭😭😭😭

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

2706