2733
2739
منم دقیقآ نمیدونم کدومش درسته امتحانه یا کسب تجربه و درس  ولی خیلی فکر خوبیه واقعا فکر کن مرده

اره برام مرد

اولین باره ک به هیچ عنوان میل جنسی ندارم بهش اونم مممن!

کلا انگار از بین رفته توم

اولین باره ک نمیشینم سوره طلاق بخونم بیاد باهام اشتی کنحتی وقتی گل گرفت برام گذاشت رو اپن ادا ندیدن دراوردم و باهاش اشتی نکردم

اصن واقعا انگار مرده برام

بهشم گفتم فقط بخاطر بچه هام تواین خونه حضور فیریکی دارم ولی اگر یروزی تو شروع کنی ب استارت جنجال وتکلیفرزوشن کردن خودم تمکمش میکنم با نهایت میل 

محدود میکنم اونا یه جورین ک با محدودم کاری ندارن حرفاشون خواهر اولاش خیلی خوب بودن یه کاری کردن ک من ...

به نظرم داری اشتباه میکنی با یه مشاور صحبت کن،خانواده شوهر که هیچ وقت خانواده خود آدم نمیشن اگه احساس تنهای داری برو کلاس های مختلف ثبت نام کن دوست پیدا کن خودتو سرگرم کن من امروز رفتم کلاس خوشنویسی خیلی خوب بود انقد روی روحیه م تاثیر گذاشت 

خدایا برام معجزه کن منو به آرزوم برسون میدونم که توام میخوای منو به خواسته هام برسونی💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم طرفم خانوادش خیلی گیرن یعنی خوشحال باشم باهاش ازدواج نکردم؟؟؟؟

اره صد درصد خانواده خیلی مهمه خیلی خیلی تاثیر گذاره منو شوهرم 99 درصد بحثامون سر نفهمی خانوادشه سر اینکه هر چی ب ذهنشون میرسه رو میگن 

سکوتـ قـوے تریـن فریاد استـ🎈 ️
وای چجوری میتونن اینقدر پست باشن چجوری؟؟؟؟ 

هعی

کجای کاری؟

تو بارداریم باشکم حامله اونم بچه اول ماه های اول ک ادم شورو ترسشو داره روم دست بلند کرد

گف فک نکن حالا حامله ای رو میدم یابو برت داره

2731
به نظرم داری اشتباه میکنی با یه مشاور صحبت کن،خانواده شوهر که هیچ وقت خانواده خود آدم نمیشن اگه احسا ...

اره مشاوره میرم تازه شروع کردم خوبه.مثلا یکی از چیزایی ک ناراحتم میکنه ما شرایط بچه دار شدن نداریم بارها هم گفتیم ن اینکخ دلم نخوادا شرایط نیست چپ میره راست میاد همش میگه منم عذاب میکشم هر چقدرم بهش میگیم نمیفهمه

سکوتـ قـوے تریـن فریاد استـ🎈 ️
ب خودم از امکانات استفاده کن و لذت بودن کنار بچه هاتو ببر اما توخودت زنی میدونی چی میکشه ادم تازگ ...

خدا لعنتش کنه ایشالله تقاص کارهاش رو پس میده 

ولی نباید به روش بیاری وقتی میدونی آدم بی انصافیه ،در ضمن توام سعی کن خیلی به خودت برسی روحیت حفظ کن اجازه نده افسردت کنه 

خدایا برام معجزه کن منو به آرزوم برسون میدونم که توام میخوای منو به خواسته هام برسونی💫
گآهی گریه آدمو بیشتر آروم میکنه 😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ...

دنیا به اندازه کافی چیزشو بهمون کرده حالا چرا باز خودمون هم چند برابرش کنیم ؟ بزن در بیخیالی گور بابای همه چی و همه کس ،خودتو عشقه 

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟
میگه من خیانت نکردم😁 از بیخ زده زیرش منو مسخره میکنه ک مریض روانی هستی میخوای اشتباهای خودتو لاپ ...

منم تو دوران عقد شوهرم با دختری لاو میترکوند و قرار ازدواج میزاشت. بهش میگفتم چجور زنی بنظرت قشنگ و بهترین زنه. خودش بهم گفت. تازه کلاس هنری رفتم یاد گرفتم و خودم رو مشغول کردم. الان میگه من عاشق توام. و فقط تورو میخام. همه آرزوهات میخام برآورده کنم

2740
اره برام مرد اولین باره ک به هیچ عنوان میل جنسی ندارم بهش اونم مممن! کلا انگار از بین رفته توم او ...

میدونم چی میکشی 

منم چند وقت کارم شده گریه خیلی ناامیدم انگار دنیا برام تموم شده یهو میزنم زیرگریه دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه انگار قلبم از سنگ شده دیگه به هیچی شوقی ندارم 

ولی بخاطر بچه م زندگی میکنم با آشپزی و شیرینی و کیک خودم سرگرم میکنم امروز رفتم کلاس خوشنویسی یه کم حال و هوام عوض شده صبح ها میرم پیاده روی انگار باید جنگید تا از بین نرفت

اره مشاوره میرم تازه شروع کردم خوبه.مثلا یکی از چیزایی ک ناراحتم میکنه ما شرایط بچه دار شدن نداریم ب ...

سکوت کن نادیدش بگیر،من انقدر  حرفا و کارهای مادرشوهرم نادیده میگیرم و جوابش نمیدم خودش از رو میره دیگه چیزی پیدا نمیکنه که بخواد باهاش ناراحتم کنه