2737
2739
عنوان

شوهر سابقم میگه برگرد

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 61 پست

اگ حال تو خوب نباشه نمیتونی ب بچتم برسی هرروز تنش مشاجره بدتره روحیه بچه خراب میشه برنگرد بچه رو ببر مشاورکودک

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مشاور بردن مرتب دخترت

تا جایی که میتونی براش وقت بزار و همراهش باش تفریح کن باهاش صحبت کن زیاد انرژی مثبت بده بهش

نه فقط بزرگه هردو...

و در اخر مواظب باش خیلی خیلی خیلی خیلی که تو رابطه جدیدت گول نخوری و اشتباه نکنی دوباره... مخصوصا اگر طرف میدونه جدا شدی و اینا ...

2740
منم دو تا دختر پشت هم دارم ، بین از بین رفتن خودم و بچه هام ، از بین رفتن خودمو انتخاب کردم دو تا از ...

جه خوب میشع بدونم  چی شد...اخه منم دقیقادوتاپشت هم دختردارم وزندگین داغون

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

خانم عزیز، شما یه رابطه رو تموم کردید و تو این مدت که شما با ایشون زندگی کردید  فرصت های زیادی داشتن که اصلاح کنن رفتارشون رو و نکردن،   و اگر فردی که باهاش اشنا شدید شایستگی لازم برای  سرپرستی دو فرزند شما رو داره و میتونه با این موضوع کنار بیاد       به نظر شخصی بنده   گزینه مناسب تری هست،      البته فراموش نشه که نظر نهایی رو باید شما نثبت به عقل و احساس و درک خودتون بگیرید  

جه خوب میشع بدونم  چی شد...اخه منم دقیقادوتاپشت هم دختردارم وزندگین داغون

همین شد که گفتم دیگه ،چی بگم؟ تصمیم گرفتم سومیو بیارم الان باردارم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی