2733
2734
عنوان

شوهر سابقم میگه برگرد

973 بازدید | 61 پست

مدتیه جداشدم دوتا دوختر شش و چهار ساله دارم بدون مهریه و همه چی با هزار بدبختی طلاقم داد 

علت جدایی هم تفاوت سنی ۱۷ساله،دست بزن ،خیانت،هیزی،بچه ننه بودن و.....

الان ۲۵سالمه تو این مدت با یکی اشنا شدم جونمون واسه هم میره 

دختر اولم اصلا با این موضوع جدایی کنار نیومده و نمیاد افسردگی شدید داره همه میگن برگرد شوهر سابقم میگه برگرد ادم شدم 

ولی من واقعا عاشق شدم نمیدونم بین نجات دخترم و نجات زندگی و جونی خودم چیکار کنم هرکدوم انتخاب کنم بی انصافیه شمابودید چیکار میکردید؟

دوباره خطا نمیکردم

*همـۀ مـا در زمـان و مکـان و بـه ترتیـب درسـت ، دگـرگـونـی هـای خـود را آغـاز میکنیـم*‌‌.     با ورژن هایِ قدیمیِ خودِتان مِهربان باشید، آنها اون چه را که شما اکنون میدانید را نمی دانستند.*     آن زمان که جوامع بشری یاد بگیرند، یاد بدهند و به کار بگیرند که به هرچیز و هرکسی به اندازۀ ارزش آن بها بدهد، به تکامل خواهند رسید.*   گـــر بشکـنـد مــن، زاده شــود مــن دیـگـری...! (:✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

برگردی دخترت نجات پیدا نمیکنه

خودتم غرق میشی

اگر واقعا همه ی اینایی که گفتی شوهرت بوده یه زندگی سمی برا بچه راه نجات نیست. یه راه بهتر پیدا کن برای نجاتش

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم دو تا دختر پشت هم دارم ، بین از بین رفتن خودم و بچه هام ، از بین رفتن خودمو انتخاب کردم دو تا از دوستانم فرزند طلاق بودن و..............نگم بهتره

نقاب شادی و نشاط و شادابی زدم برای دخترام

و بعد از سه سال خدا لطفشو شاملم کرد و زندگیم عوض شد

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی