2733
2734
عنوان

توی عروسیم هیچ هدیه ای نگرفتم🫠🥺

450 بازدید | 39 پست

خانواده همسرم هیییچچچچ هدیه ای بهم ندادن طلا نگرفتن برام پیش ما (اسم شهرمو نمیخوام بگم خانوم ها❤️) رسم هست که طلا باااایدددد بدن ولی به من حتی یه انگشتر کوچیککک هم ندادن😭🥺الان دیدم چند نفر عروسی گرفتن این چندشب و انواع و اقسام طلا بهشون هدیه دادن مبارکشون باشه ولی من مگه چی کم داشتم که هیچی بهم نگرفتن😭

اشکال نداره فدا سرت 

تو هم همون کارو با اونا میکنی

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم هیچی ندادن گفتن عروسی گرفتقم حتی کادو های عروسیم ندادن بهمون 

تازه من شاغل هم بودم و اینجوری کمم کردن 

حالا شاغل بودن ملاک نیست ولی دیگه یه چیز مثبت حساب میشد براشون و هرجا میرن افتخار میکنن به شغلم 

2740
من میخوام بگم هیچکس حق نداره هدیه ایی بده بنطرتون احمقانه ست؟ آخه دوست ندارم بیفتن تو خرج

بعدا پشیمون میشی که چرا هیچی نگرفتی ازشون بالاخره حقت هست که کادو بگیری چون فقط یباره