2737
2734
عنوان

توی عروسیم هیچ هدیه ای نگرفتم🫠🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 39 پست

واییی دقیقاا کلا رسمه برای عروس عیدی میبرن تو نامزدی، و ... خانواده شوهر من برای بله برون فقط خودشون اومدن، یعنی دستشون هیچی نیاوردن فقط حلقه بود ( درحالی که ما رسم داریم بله برون سینی و گل و شیرینی و میوه و کادوهایی مثل لباس و کیف و کفش و... اینا رو بله برون میبرن برا عروس ، اینم بگم رسم و رسومات ما و اونا یکیه تقریبا یه محله فاصله داریم، ) برای عید ام که نامزد بودیم از روی سرویسی که شوهرم برای عقدمون خریده بود گوشواره هاشو ، بازم نه یه جعبه شیرینی نه سینی و کادو و چیزی همینجوری خشک و خالی آوردن گفتن ، اینو عیدی آوردیم، بعدشم انداختم دیدن خیلی کوچیکه ، خواهر شوهرم گفت دربیار ببریم عوضش کنیم... واسه عروسی ام شاباش اینا یه قرون ام ندادن بهم، فقط مادر شوهرم شاباشی که شوهرم داده بود. بهش و میداد به من که نگرفتم، الآنم که خدارو شکر، بعد سه سال همچنان پشت سرم حرف میزنن تو روم محل نمیدن بهم

اللهم عجل لولیک الفرج ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای واقعا درکتون میکنن بعضیا یا خسیسن یا حسود پیش من هردوتاش

بببین من واقعاً برام اهمیتی هم نداره چون هر چقدر که سعی کردم برا من چیزی نخرن از اون طرف واقعاً همسرم برام جبران کرد وقتی برام خرید عروسی نکردن ماه عسل ما خارج از ایران رفتیم همسرم بهترین چیزایی رو که می‌تونست برای من خرید و فراهم کرد به خاطر همین واقعاً اهمیتی برام نداره قبلاً شاید یه خورده به خاطر فکر و خیال می‌کردم و حرص و جوش می‌خوردم ولی الان عیناً واقعاً بی‌خیالم نسبت بهش برام هیچ اهمیتی نداره

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2731
واییی دقیقاا کلا رسمه برای عروس عیدی میبرن تو نامزدی، و ... خانواده شوهر من برای بله برون فقط خودشون ...

ماله من یه جورابم ندادن توی هیچی

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
خانوادت هیچ عکس‌العملی نشون ندادن؟! من حس میکنم اگه مامان بابام یکم ناراحت میشدن از این قضیه شاید طر ...

چرا شدن ولی چیزی نگفتن 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
ای وای چجوری پس گرفت🙄😂😭چطور روش شده

همونجورکه مادرشوهرم کادوی دوستای مامانمو نداد ربع سکه دادن فقط عروس خاله بابام زرنگ بود پلاک طلا داده بود همونجا اورد انداخت تو زنجیرم الان جداشدم ولی حلالش نکردم 

2740