2733
2734
عنوان

دلم از شوهرم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 59 پست
چشم ممنون  همون فکر کنم انقد ب خودم گفتم دوسش ندارم انقد کلیپای اینطوری دیدم ذهنمم تغییر کرده ...

اصلا ازین کلیپ ها نبینید چون خیلی هاشون اصلا پایه علمی ندارن و صرفا فردی بر حسب احساسات لحظه ای درستشون کرده

با افکار منفی خودتون به خودتون ستم نکنید و مطمئن باشید با ذهن باز بهتر عمل میکنید 🫂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اصلا ازین کلیپ ها نبینید چون خیلی هاشون اصلا پایه علمی ندارن و صرفا فردی بر حسب احساسات لحظه ای درست ...

اصلا نمیدیدم همین چندوقته دیدم کلا حسم داغون شده.  اره حتما باید رو خوردم کار کنم اول. ممنون ک یادآوری کردین

مورد یعد اینکه اصلا نگران نباشید همه روابط چنین چالش هایی دارن ک مطمئنا با مدیریت درست شما مشکل حل میشه ان شاءالله اگه شما بهم بریزید و شوهرتون هم همینطور دیگ رابطه رو هوا میره 

2731
اصلا نمیدیدم همین چندوقته دیدم کلا حسم داغون شده.  اره حتما باید رو خوردم کار کنم اول. ممنون ک ...

گاهی ما حالمون بده خودمون بدترش میکنیم با آهنگ یا کلیپ و متن 

مراقب لین مسئله باشید

ببینید عزیز شما وقتی ناراحته چطور باهاش همدلی میکنید و راهکار میدید؟ همونکار رو با خودتون کنید حتما

مورد یعد اینکه اصلا نگران نباشید همه روابط چنین چالش هایی دارن ک مطمئنا با مدیریت درست شما مشکل حل م ...

فقط خدا خدا میکنم ک باز بتونم دوسش داشته باشم 

فقط خدا خدا میکنم ک باز بتونم دوسش داشته باشم 

اجتمال خیلی زیاد موقتی هست نگران نباشید 

فقط باید تلاش کنید ازین بدتر نشه اوضاع و خب ایشون هم مطمئنا تلاش شما رو متوجه شدن ک بهش اشاره کردن ، ایشون هم باید مشتاق درست کردن اوضاع باشن

منم دقیقا حس/شمارو دارم ولی دلایلم با شما فرق میکنه یه بار توی دعوا بهو حرف زشت زد و یه بارم توی به دعوای دیگه به خواهرم جلوی روی خودش/فحش بد داد ازون موقع به بعد کلا کلا از دلم بیرون رفت و من فقط و فقط بخاطر بچه هام دارم تحملش میکنم .

اجتمال خیلی زیاد موقتی هست نگران نباشید  فقط باید تلاش کنید ازین بدتر نشه اوضاع و خب ایشون هم ...

من ک تصمیممو گرفتم اروم تر از قبل باشم بیشتر بخاطر بچم. ولی خب شوهرم این مدلمو دید و گفت منم بهتر میشم ولی من چیزی ازش ندیدم ک خوشحالم کنه

منم دقیقا حس/شمارو دارم ولی دلایلم با شما فرق میکنه یه بار توی دعوا بهو حرف زشت زد و یه بارم توی به ...

ولی نباید بزاریم ب این مرحله برسه. اینطوری بیشتر از همه خودمون آسیب میبینم. چون اونا اصلا با خودشون نمیگن عههه زنم ی مدته بهم نگفته دوسن داره برم ببینم چشه. 

خیلی نفهمن