2733
2734
اگه برگشت هم قبولش نکن مشکل اینه زیاد بهش فرصت دادی 

درستکه گفتم قلب پاکی دارم ولی اونایی ک بهم بدی میکنن حذفشون میکنم از زندگیم

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم۹۸
چند دیقه پیش گفتین از ترس بیرون نمیرم😂😂😂نزدیک صبح شد شجاع شدین😂😂😂جریان چیه خانم🤷‍♂️راسته ک می ...

من گفتم از ترس بیرون نمیرم؟یا گفتم بخاطر حمله احتمالی کارها معلقه؟😂

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرط نگذاشت یجورایی زوری با پسر عموم گفت باید ازدواج کنی یه مشکلاتی درست کرد ولی بابام فراریش داد گفت ...

یعنی پسرعموت نمیدونست شما ازدواج کردین یانه؟؟؟اخه بایات چرا باید همچین کاری کنه

2731
من گفتم از ترس بیرون نمیرم؟یا گفتم بخاطر حمله احتمالی کارها معلقه؟😂

والا گفتی بیرون نمیرم چند روزه بخاطر حمله احتمالی بقول خودتونرتو نی نی سایتم معنی شما از ترس چیه خانم😂آبادانیا ترسون😅🤷‍♂️

یعنی پسرعموت نمیدونست شما ازدواج کردین یانه؟؟؟اخه بایات چرا باید همچین کاری کنه

پسرعموم نبود😐اون پسر تورک بود و فامیل نبود مامانم میگفت باید با پسر عموت ازدواج کنی پدرم هم از این اقای تورک غریبهبدش میومد کلی چرت پرت بهش گفتن اونم ترسو بود رفت

والا گفتی بیرون نمیرم چند روزه بخاطر حمله احتمالی بقول خودتونرتو نی نی سایتم معنی شما از ترس چیه خان ...

😂😂داداش خب کارمون تقریبا تعطیله منظورم اینه خونه ام کارمون بخاطر حمله احتمالی تعلیقه با حداقل نیرو و شناور ادامه میدن 

یعنی موبایلش روشنه؟

بخدا شاید یاورتون نشه از دلتنگی زیاد چندبار گریه کردم بخدا قسم ذره ای ه و س نداشتم ی نگاه بد نداشتم بهش...موقعی ک من منتظرش بودم استورهای شاد میذاشت انگار ن انگار منی وجود دارم

2740
بخدا شاید یاورتون نشه از دلتنگی زیاد چندبار گریه کردم بخدا قسم ذره ای ه و س نداشتم ی نگاه بد نداشتم ...

😐خدامنو ببخشه شاید یکی دیگه رو پیدا کرده

پسرعموم نبود😐اون پسر تورک بود و فامیل نبود مامانم میگفت باید با پسر عموت ازدواج کنی پدرم هم از این ...

اها قسمت نبوده ویگه...ولی من بودم اصلا کنار نمیکشیدم البته اگه شما همین حس رو داشتین ولی دیگه اونی ک یکی رو بخاد ب همین زودیا عقب نمیکشه

😂😂داداش خب کارمون تقریبا تعطیله منظورم اینه خونه ام کارمون بخاطر حمله احتمالی تعلیقه با حداقل نیرو ...

خب من نمیدونستم شما اونجا شاعلین گفتین نمیرم بیرون همین🤷‍♂️الان شمارو خانم مهندس صدا کنیم؟؟؟

اها قسمت نبوده ویگه...ولی من بودم اصلا کنار نمیکشیدم البته اگه شما همین حس رو داشتین ولی دیگه اونی ک ...

ده باز التناسش حتی کردم از خودم بدم اومد 😐سین میکرد میرفت یه بار ۳ روز بلاکم کرد دوباره آنبلاک کرد گفتم بیا تحقیق توروخدا ولی اصلا.حتی وویس گریه و حرفامو فرستادم گوش میداد جواب نمیداد دیگه بیخیالش شدم بعد از حدود ۴۰ روز آه و درد و گریه .ولی هنوزم اهنگ غمگین یا چیزی بشندم سریع گریم میگیره

خب من نمیدونستم شما اونجا شاعلین گفتین نمیرم بیرون همین🤷‍♂️الان شمارو خانم مهندس صدا کنیم؟؟؟

اشتباهات تایپی زیادی دارم بخاطر تند تند نوشته😂🤣