2733
2734
ام بله میدونم خودم توی بطن جامعه هستم فرهنگ دیگه نمونده در اصل 😂الانم بخاطر محل کار و خطرات خاصی که ...

خوبع قبول دارین👏😅نترسین خانم اگه قرار باشع ج ن گ بشه من اولین نفر میرم البته راه دوره😅ولی میرم ک شما با خیال راحت توی نی نی سایت ب امثال من گیر بدین😐من چرا خیال کردم شما متاهلین؟

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
پسره کجایی بود؟ متاسفانه بعضی ها خیلی ترسو هستن 

تورک بود من کوردم آجی بخدا آزمون داشت همه تست های رواتشناسی رو بهش قبل از ازمون جواب هارو دادم ۵ دور ۵۰۰ و خورده ای جواب بود تست زدم که بهترین جوابها رو بدم بتونه شخصیتی که از تست ها میزنه بهترین باشه یعنی از قبل بهترین جواب رو براش آمادهکردم ولی کجاست ؟قدر ندونست

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تورک بود من کوردم آجی بخدا آزمون داشت همه تست های رواتشناسی رو بهش قبل از ازمون جواب هارو دادم ۵ دور ...

عزیزم ناراحت نشی آقایون ترک معمولا میترسن طرف منم ترک بود از تهدید میترسید حتی چندبار جا زد منم کوردم خوشبختم 

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤
خوبع قبول دارین👏😅نترسین خانم اگه قرار باشع ج ن گ بشه من اولین نفر میرم البته راه دوره😅ولی میرم ک ...

😂😁چون قبلا با عشقم اینجا بودم اونم بودش خانواده ها تقریبا در جریان بودن دیگه میگفتیم نامزدیم ولی خب یه شرایطی رو مادرم درست کرد و بعدش پدرم باعث شد کلا جدا بشیم

2731
دیدی جنبه شو نداری گفتم بهت نگم بچه چ کنم دوست داری

نه نه چ ربطی داره لعنتییییی اوفف🤭

وقتی‌لایك‌میکنم‌جوابتو‌نمیدم‌یعنی‌نظرت‌برام‌اهمیتی‌نداره‌پس خودتو‌خسته‌نکن!😂🤌🏻
خوبع قبول دارین👏😅نترسین خانم اگه قرار باشع ج ن گ بشه من اولین نفر میرم البته راه دوره😅ولی میرم ک ...

نه من از جنگ که نمیترسم الان هم آبادان ساکن هستم ولی خب پتروشیمی اینا یه ذره فرق داره ساعت کاری شناوره و همه پرسنل بخاطر تهدید ساعت کارشون متفاوت شده با حداقل نیرو ادامه میدن.جنگ هم بشه فوقش شهید میشیم

سلامت باشی همچنین  جوانی نکردیم متاسفانه

داستان شمارو دقیق نمیدونم ولی مال من بهم ظلم کرد حساب کن داشتیم از ساعت۱شب تا۶صبح حرف میزدیم خیلیم خوب بود دیگه ررررررفت تا الان برج ۳پارسال تا الان زنگ اس ام اس هیچیم ج نداد اینجوری خیلی بده بی دلیل بری خیلی بده

2740
داستان شمارو دقیق نمیدونم ولی مال من بهم ظلم کرد حساب کن داشتیم از ساعت۱شب تا۶صبح حرف میزدیم خیلیم خ ...

اگه برگشت هم قبولش نکن مشکل اینه زیاد بهش فرصت دادی 

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤
😂😁چون قبلا با عشقم اینجا بودم اونم بودش خانواده ها تقریبا در جریان بودن دیگه میگفتیم نامزدیم ولی خ ...

اولین داستان جدایی بود ک ناراحت نشدم نمیدونم چرا؟کلا تو ایران لیلی و مجنون زیاد داریم😅😅😅مادرتون مگه شرط چی گذاشته ک پسر مردمو فراری داده

اولین داستان جدایی بود ک ناراحت نشدم نمیدونم چرا؟کلا تو ایران لیلی و مجنون زیاد داریم😅😅😅مادرتون م ...

شرط نگذاشت یجورایی زوری با پسر عموم گفت باید ازدواج کنی یه مشکلاتی درست کرد ولی بابام فراریش داد گفت شوهر داره بچه داره .بهش گفت حتی اسمشو بهت دروغ گفته😐من عکس کارت ملی رو براش فرستادم خیلیتلاش کردم نره گفتم بیا تحقیق کن خیلی گریه کردم اصلا چندین روز جوابمو نداد اخرش گفت حوصله دردسر ندارم😐۴ ماهه هرروز گریه کردم 

نه من از جنگ که نمیترسم الان هم آبادان ساکن هستم ولی خب پتروشیمی اینا یه ذره فرق داره ساعت کاری شناو ...

چند دیقه پیش گفتین از ترس بیرون نمیرم😂😂😂نزدیک صبح شد شجاع شدین😂😂😂جریان چیه خانم🤷‍♂️راسته ک میگن آبادان شهر وفاس غروباش چ باوفاس عروس خلیج فارس بقیشو نمیدونم😅حالا پتروشیمی چ ربطی ب شما داره؟؟؟حالا استمون چیه خدایی نکرده شهید شدین ی تاپیک براتون بزنیم

2706