2733
2734

دکترها هم مثل بقیه نظراتشون فرق داره. من هم سز دیدم هم طبیعی!

ولی هیچ وقت این رو هضم نکردم که یه پزشکی توی بیمارستانی که خودش کار میکرد طبیعی زایمان کرد ! من بودم میرفتم یه جای غریبه

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
خودشون چ‌ زایمانی میکنن

دکتر های خفن و درست حسابی مثل لباف و شریفی و ترکستانی خودشون ۵ ۶ تا دارن و همه طبیعی ، این پیزوری زیرمیزی بگیرارو نمیدونم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
دکترها هم مثل بقیه نظراتشون فرق داره. من هم سز دیدم هم طبیعی! ولی هیچ وقت این رو هضم نکردم که یه پز ...

دکتر شجاعی بودی. من از اینکه سزارین کردم ناراحتم. احساس میکنم خیلی انسان ضعیف و بی خودی هستم 

ااااا جدی. فکر کردم سزارین بیشتر تو جیبشون میره

نه حق زایمان طبیعی برای پزشک بالاتره اما برای زایمان طبیعی صد در صد مامای با حوصله و دلسوز خیلی بهتره تا پزشکی که عجله داره بره به مطب و عمل برسه

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤

فامیل نزدیگ من که متخصص زنان هست

۲ تا بچه اش رو سزارین کرد

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
پزشک زنداداشم که جوونه فقط میگه سزارین کلا هم با طبیعی مخالفه خودشم سزارین کرده دکتر خودم که فکر کنم ...

ای بابا دکترا هم نظرشان متفاوته. جوونا حتما بخاطر دردش میگن

2706