2733
2739

طبیعی برا قدیم بود ماهرانه بدون بخیه بچه رو درمیاوردن

الان سزارین بهترین زایمان هست چون نه مادرای الان اونقدر قوی  هستن

دکتر و ماما و پرستارا خوش اخلاق و باسواد و صبور و بد حوصله هستن

ک بدون بخیه بچه رو بیارن بدنیا

الان طبیعی رو از پایین میبرن بخیه میزنن سزارین رو از شکم

من هر دوتا بچه هامو سزارین کردم اونم انتخابی

از روز اول سرپام شکمم تخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خانما من زایمان اولم سزارین شد الان واسه زایمان دوم دکتر میگه زیرمیزی میخواد چکار کنم که بتونم رایگان سزارین کنم اخه اینهمه پول بیمه میدیم خدارو خوش نمیاد

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر سال ۹۲،۹۳ بودم و چون نام کاربریم رو یادم رفته دوباره اومدم 😍
اعتقادش این بود احتمال آسیب رسیدن به نوزاد در زایمان طبیعی بیشتره

آره برا نوزاد زایمان سزارین امن تر هست ظاهراً. مادرایی که سخت بچه دار میشن به بی بی گولد دارن سزارین میشن. ولی طبیعی خیلی خوبه 

2738

هیچ زنی طبیعی دوست نداره مگر اینکه مغز تو کلش نباشه 

کدوم بی نوا درد طبیعی طاقت فرسا را تحمل می‌کنه بعد غار علیصدر درست کنه بخیه ها هم که خوب نمیشن همیشه درگیر عفونت و افتادگی رحم و رمق زن می‌ره با طبیعی 

همش شعاره هیچ دکتری هم ندیدم طبیعی زایمان کنه 

ریپ نزنید موافقان طبیعی با تشکر 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
پس‌ این دکترا فامیل کیا هستن ک هبشکی دقیق خبر نداره سز کردن یا طبیعی !؟

همتون سز می‌کنند همشون بینی عمل کردند همشون بوتاکس می‌کنند همشون رنگ و اگه ممنوعیت نداشته باشه برا کارشون کاشت ناخن دارن 

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
خانما من زایمان اولم سزارین شد الان واسه زایمان دوم دکتر میگه زیرمیزی میخواد چکار کنم که بتونم رایگا ...

واااااااااااای کجایی. چ شهری ؟؟ ما اگر اول سزارین بشیم. دومی حتما سزارین میکنن. طبیعی اجازه نمیدن اسمشو ب زبون بیاریم؟؟؟

خانما من زایمان اولم سزارین شد الان واسه زایمان دوم دکتر میگه زیرمیزی میخواد چکار کنم که بتونم رایگا ...

وقتی زایمان اول سز بودی دومی دیگه آخه زیر میزی نمیخواد هر جا بری سز میکنن شما رو

طبیعی برا قدیم بود ماهرانه بدون بخیه بچه رو درمیاوردن الان سزارین بهترین زایمان هست چون نه مادرای ا ...

بدون بخیه..میگی میره یه چیزی میگیااا 

بخیه نمیزدن ولی پاره میکردن ...ماما خونگی بودن قدیمیا تعریف میکنن

هیچ زنی طبیعی دوست نداره مگر اینکه مغز تو کلش نباشه  کدوم بی نوا درد طبیعی طاقت فرسا را تحمل م ...

من اولی طبیعی دومی سزارین انتخابی.عذاب وجدان دارم از انتخابم من ی زن ضعیف و بی سوادم ک اینجوری انتخاب کردم .از عذاب وجدان میمیرم 

بدون بخیه..میگی میره یه چیزی میگیااا  بخیه نمیزدن ولی پاره میکردن ...ماما خونگی بودن قدیمیا تع ...

آخه جدیدا بیشتر از حد نیاز پاره می‌کنند راست میگه 

2706