2733
2734
خانما من زایمان اولم سزارین شد الان واسه زایمان دوم دکتر میگه زیرمیزی میخواد چکار کنم که بتونم رایگا ...

دکترتو عوض کن .والا اگر اولی سزارین باشی دومی باید سزارین کنی. اگر طبیعی میخوای باید کلی برگه امضا کنی رضایت بدی 

من اولی طبیعی دومی سزارین انتخابی.عذاب وجدان دارم از انتخابم من ی زن ضعیف و بی سوادم ک اینجوری انتخا ...

وای کشتیمون.... چه عذابی چه بیسوادی بابا خودشون کادر بیمارستان کلا سز می‌کنند چون نمیتونند بگن ما می‌بینیم تو طبیعی چه خبره سز بهتره میگن ما چون می‌بینیم نمیتونیم

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اولی طبیعی دومی سزارین انتخابی.عذاب وجدان دارم از انتخابم من ی زن ضعیف و بی سوادم ک اینجوری انتخا ...

بابت دومی عذاب وجدان داری ؟چرا

دقیقاً دلیل این خود تحقیری چیه؟

من متوجه نمیشم 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
بابت دومی عذاب وجدان داری ؟چرا دقیقاً دلیل این خود تحقیری چیه؟ من متوجه نمیشم 

چرا نذاشته بچه اون تو کلی استرس بکشه و ماما و پرستار به دستور دکتر بیفتن رو سکمش فشارش بدن و اون بچه زبون بسته رو اون تو بازار و فشار هل بدن بیرون و عذابش بدن عذاب وجدان این رو داره

2731
بدون بخیه..میگی میره یه چیزی میگیااا  بخیه نمیزدن ولی پاره میکردن ...ماما خونگی بودن قدیمیا تع ...

همون قدیمیا که بشه مامان خودم بدون بخیه چند تا بچه اورده نه ببخشید گشاد شده نه افتادگی نه چیزی

ولی چند سال پیش دوستم طبیعی زایمان کرد اونقدر بخیه و درد تا دوماه نمیتونست بشینه همش درگیر عفونت  و مدام دکتر و ...حالا بماند عمل زیباییم رفت

منکه همزمان باهاش سزارین شده بودم دایم سرپا بودم

در کل بنظرم سزارین بهتره برا جوونای الان که بدن قوی ندارن

من میتونستم طبیعی زایمان کنم خودم نخواستم و هیچوقتم پشیمون نیستم

۸۰درصد اوناییم ک مخالف سزارینن بخاطر هزینه ش هست دیدم ک میگم😀

اون ۲۰ درصدم پولشو دارن ولی نظرشون برا طبیعیه ک قابل احترامه

بابت دومی عذاب وجدان داری ؟چرا دقیقاً دلیل این خود تحقیری چیه؟ من متوجه نمیشم 

احساس ضعیف بودن میکنم. بخاطر دردش رفتن سزارین. میگم نکنه بچه م آروم خوابیده بود موعود زایمانم‌ نبود کشیدمش بیرون. صد تا عوارض بعداً بگیرم. ( آخه تا الان جای بخیه م گاهی درد خفیف داره) میگم نکنه چسبندگی بگیرم و هزار اما و اگر دیگر..

چرا نذاشته بچه اون تو کلی استرس بکشه و ماما و پرستار به دستور دکتر بیفتن رو سکمش فشارش بدن و اون بچه ...

خدایا از دست این کاربران آدم کجا فرار کنه یه چیای این‌جا میخونم‌ برای لحظه ای دردهای خودم خاموش میشه 

پس اسی حق داره به خودش فحش  میده و توهین می‌کنه 

چون این دیدگاه یک آدم که رد داده هست 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
همون قدیمیا که بشه مامان خودم بدون بخیه چند تا بچه اورده نه ببخشید گشاد شده نه افتادگی نه چیزی ولی ...

نمی‌دونم من ک پولشو دادم. بیمارستان خصوصی هم رفتم ولی عذاب وجدان راحتم نمیذاره. 

احساس ضعیف بودن میکنم. بخاطر دردش رفتن سزارین. میگم نکنه بچه م آروم خوابیده بود موعود زایمانم‌ نبود ...

وسواس فکری گرفتی 

تنها نباش زیاد 

روز پنجره ها باز بزار هوا بیاد تو خونه قدم بزن 

دعا بخون 

تو فکر نرو افسردگی میگیری ها

خدایا از دست این کاربران آدم کجا فرار کنه یه چیای این‌جا میخونم‌ برای لحظه ای دردهای خودم خاموش میشه ...

دید گاه چی؟! 🙄😂😂😂😂 بابا دارم‌میگم داره حسرت درد کشیدن اون طفل معصوم رو تو شکمش میخوره ازین که شسته رفته و تمیز به دنیا اومده ناراحته.... آخه ناراحتی داره؟! والا همه اطراف من سز انتخابی میرن همه هم راضی 

ضعیف و بیسواد😳😳😳😳😳😳😳

اونایی ک خودشون خواستن سز بشن ضعیف و بیسوادن؟😮😮😮😮😮😮😮😮

واقعا سطح فکریتون تا این حد هست؟؟؟زشته اصلا به زبون بیارید

زایمان زایمانه دیگه یا طبیعی یا سزارین چه ربطی ب سواد داره😳😳😳😳

دید گاه چی؟! 🙄😂😂😂😂 بابا دارم‌میگم داره حسرت درد کشیدن اون طفل معصوم رو تو شکمش میخوره ازین که ش ...

تایید کردم حرفتون که قشنگم 

چیزای که نوشتم دارم به اسی میگم 😂😂😭

2706