2737
2739
عنوان

چرا شویدها خشک نمیشن ؟

81 بازدید | 9 پست

مقداری شوید شستم 

آب شون رفت 

ریختم تو سینی و روی اپن گذاشتم 

به جای اینکه خشک بشن هر روز مقداری شون زرد میشه جدا می کنم و دور می ریزم 

چه کنم ؟ 

بتید بعد شستن میریختی روی پارچه نخی چند لایه ابش و کامل بگیره،بعد پارچه زیرش ک نمدار شده عوض میکردی 

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سینی نباید بذاری،یا رو پارچه یا تو ابکش ک هوا رد و بدل بشه

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  

اولا سینی باید کامل خشک باشه بعد سبزی که میخوایی خشک کنی رو بریزی توش. دوما سبزی ها باید چند ساعت توی ابکش بمونن تا کامل بی اب بشن. سوماباید خوردشون کنی بعد پخش کنی تو سینیا تا زودتر خشک بشه. چهارما دوروز اول باید توی افتاب یا جلوی( نه روی خود بخاری یا شوفاژ، چون میسوزهط فقط کنارش باشه)  بخاری بذاری بعد توی سایه بمونه تا سایه خشک بشه وزرد نشه

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2740