2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چهرت واقعا قشنگه جدی میگم و انجام بدی قطعا قشنگ تر هم میشی ، اگر واقعا جراحی بینی رو دوست داری و میخ ...

من همسرم خیلی اصرار داره انجام بدم هی میگه دماغ نیست چماقع ولی خودم میترسم از پسرمم خیلی میترسم بدجور وابسته منه توکل بر خدا الان میرم وقت میگیرم برای خرداد امتحانای پسر بزرگم تموم شه

2728
مرسی مهربونم من به شماره آخری پیام دادم احتمالا دوتا مطب داره

نه تا جایی که من میدونم فقط یه مطب داره 

به اون شماره ای ک تو پیجشه پیام بده تو تلگرام 

فامیل منشی آقای صادقیه

من همسرم خیلی اصرار داره انجام بدم هی میگه دماغ نیست چماقع ولی خودم میترسم از پسرمم خیلی میترسم بدجو ...

ببین با منشی ریخته گر هماهنگ کن یه روز حضوری میری دکتر بینی رو میبینه بعد نزدیک مطبش یه جایی هست که میری عکس میگیری سریع آماده میشه تو چند دقیقه بعد از روی عکست بهت مشاوره میده و تغییرات رو نشونت میده 

دکتر خوبیه منم بهش گفتم نوبتمو ثبت کن ماه دیگه میتونم بیام قبول کرد 

شما هم نوبتتو بگیر و تاریخی ک میتونی رو بهش بگو 

فقط من اون خانم سرلک نمی‌شناسم 

از طریق پیج و صادقی در ارتباط باش

نه تا جایی که من میدونم فقط یه مطب داره  به اون شماره ای ک تو پیجشه پیام بده تو تلگرام  ...

آره زنگ زدم نه تو ولیعضرم هست خود آقای صادقی گفت جالبش اینجاست مطب شریعتی ۱۰میلیون گرونتره انگار گفت ۳۵ تا ۴۵ میلیوون 

2740
ببین با منشی ریخته گر هماهنگ کن یه روز حضوری میری دکتر بینی رو میبینه بعد نزدیک مطبش یه جایی هست که ...

خانوم سرلک تو مطب ونک هستش خود آقای صادقی هم گفت 

مرسی از راهنماییت خداکنه بینی منم خوب بشه

اووو جدی ، من نمی‌دونستم دو تا مطب داره

آره عزیزم منم دیشب استرس گرفتم ولی زنگ زدم به چندتاشماره دکتر هم تو شریعتی هست هم میدون ونک هزینه ونک ارزونتره ۵میلیون اینا شریعتی گرونتربود مهم دکتره مطب وکلینکش زیاد مهم نیست

عزیزم من نوبت گرفتم از دکتر ریخته گر آخر اردیبهشت عملمه

ببین واسه جراحی بسته به چهره بهت تغییرات بعد از جراحی رو اعلام میکنن اولش ولی سبک مورد نظرت رو نیمه فانتزی بگو چون خواهرم با یه دکتر دیگه عمل کرده بود گفت طبیعی انجام بده ولی اونقدر کار خاصی براش نکردن با اینکه بینیش خوب شد 

نیمه فانتزی یا مابین نیمه فانتزی و طبیعی انتخاب کن 

بازم بستگی به نظر خودت و دکترت داره