2733
2739
دوست منم ۱۸ نفر از فک وفامیلاشو دوستاش پیشش عمل کردن

خوبه پس 

من اون دو نفر واقعا شناخت ندارم 

میخوای یه تحقیق کن راجب اون دو نفر 

دکتر ریخته گر ک خیلیا برات تایید کردن 

من مامانم پیش برادر دو قلوش عمل پلک انجام داد 

حالا اون دو نفر میمونه ک باید ببینی چجورین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه پس  من اون دو نفر واقعا شناخت ندارم  میخوای یه تحقیق کن راجب اون دو نفر  دکتر ...

اون دونفر امیرامیری متخصص نیست من میگم متخصص گوش و حلق و بینی بهتره جراح بینی و پلاستیکه 

عکسمو میفرستم بینیمو ببین عزیزم

2742
خوبه پس  من اون دو نفر واقعا شناخت ندارم  میخوای یه تحقیق کن راجب اون دو نفر  دکتر ...

احمدرضا مدیرم قیمت ۳۰داده همسایمون عمل کرده ۲ماهه ولی عکسای پیجش قشنگن

اون دونفر امیرامیری متخصص نیست من میگم متخصص گوش و حلق و بینی بهتره جراح بینی و پلاستیکه  عکسم ...

ببین پزشک گوش و حلق و بینی صد در صد بهتره

متخصص زیبایی نمیگم کارشون بده اما من به شخصه اعتماد نمیکنم 

2740
ببین پزشک گوش و حلق و بینی صد در صد بهتره متخصص زیبایی نمیگم کارشون بده اما من به شخصه اعتماد نمیکن ...

آره خودمم میترسم برم جراح متخصص خیلی بهتره 

من یه پسر ۲ساله م دارم استرس اونم دارم 

نه تو وات ساپ مشاوره شدم  خانوم سرلک بود فکر کنم

من شناختی ازشون ندارم ، حتما حضوری برو 

مطبشون تهران ، میرداماده از ایستگاه مترو شریعتی پیاده بشی دقیقا خیابون کناره متروعه

من شناختی ازشون ندارم ، حتما حضوری برو  مطبشون تهران ، میرداماده از ایستگاه مترو شریعتی پیاده ...

پس چرا به من آدرس داده ولیعصر جنوبی نرسیده به میدون ونک

آره خودمم میترسم برم جراح متخصص خیلی بهتره  من یه پسر ۲ساله م دارم استرس اونم دارم

نه استرس نداشته باش ، اصلا عمل سختی نیست 

سر یک هفته هم گچتو باز میکنه راحت به کارای روزمره میتونی برسی فقط چیزای سنگین نباید بلند کنی حواست باشه ضربه نخوره و اون اوایل زیاد صحبت نکنی ک بخیه سریع جوش بخوره همین 

بنطرت خوب میشه عمل کنم خیلی بزرگه

چهرت واقعا قشنگه جدی میگم و انجام بدی قطعا قشنگ تر هم میشی ، اگر واقعا جراحی بینی رو دوست داری و میخوای انجام بدی تا هزینه ها بیشتر نشده و زمستون نرسیده انجام بده 

تو زمستون هوا سرده آدم مریض میشه اونجوری سخته

2706