2733
2734
عنوان

اهنگ ممنوعه ترکیه ای که باهاش ۱۳نفرخودکشی کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1196 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امشب خواهم مرد… چه كسی مانع من خواهد شد؟! حتي تو هم نميتوانی مانعِ من بشی! همانطور كه ستاره ها ...

دلم خواست باهاش خودکشی کنم

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
چقدرهم زشت بود☹️ اهنگ تیغ مجیدخراطها هم چندسال پیش امار خودکشی را بالابرد ولی انصافا اون کجا و این ...

تیغ اخرو بزن 😂

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2731
چقدرهم زشت بود☹️ اهنگ تیغ مجیدخراطها هم چندسال پیش امار خودکشی را بالابرد ولی انصافا اون کجا و این ...

واای😂

چقدربچه اون زمان دستشون خط مینداختن بااون اهنگ

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

اهنگشو گوش دادم غمگینه اما در حد خودکشی نیست به نظرم

ولی معناش خیلی قشنگه

ما هم مثلش رو تو ایران داشتیم مرتضی پاشایی که اهنگاش شدیدا احساسی و غمگین بودن 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

عالیه 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2740
منم امتحان کردم نشد

هرروزتوسایت دارن یچیزی روازمون میگیرن 

دیگ کامنت هامون نمیشه ویرایش بزنیم 

لینک هم نمیشه گذاشت

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
من امشب خواهم مرد… چه كسی مانع من خواهد شد؟! حتي تو هم نميتوانی مانعِ من بشی! همانطور كه ستاره ها ...

این اهنگشع ؟

واقعا ترسناکه ی جوریه

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون

اینا افسرده بودن دیگ اهنگ حامد پهلانم مبذاشتی براشون خوددکشی میکردن

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزودی به لطف خدا اینجا تیکر نصب میشه😍               دیدین شد😍😍به لطف خدا منم به خواستم رسیدم❤️🤲🏻خدایا شکرررررت.                                             شد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش 😆      باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکنن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤    کاربریم با همین اسم ترکید😐عضویت (۱۴۰۰٫۹٫۲) خدا جونم من همه چیو به خودت سپردم تو که برای من بد نمیخوای❤️‍🩹
کاش متن و ترجمشو داشتی ما که ترک نیستیم نمیفهمیم

یکی‌ازکاربرهامعنی شو گذاشته توصحفه اول 

2706