2752
2734
عنوان

شکاک بودن تو رابطه

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 25 پست
به نظر میاد شما بیشتر داری خودت رو عذاب میدی و تلاش میکنی  که معذب بودنت رو توجیهش هم بکنی  ...

اره واقعا خیلی دارم اذیت میشم کارم شده حرص خوردن و ناراحت بودن.

ای بابا من  با کسی رابطه رو تموم کردم نه بهاطر خیانت بخاطر چیزای دیگه  چهارماهه میاد التما ...

منم بخاطر همین چیزا شک دارم ب همه چی اصلا نمیشه به هیچکی اعتماد کرد😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید بسنجی که شوهرت کاراش مشکوکه یا نه‌. هبچ کس بهتر از تو شوهرتو نمیشناسه. بعضیا واقعا اهل این حرفا نیستن.منو نامزدم شده که ۳ ۴ روز میریم توو فاز تنهایی خودمون. اصلا خبری از هم نمیگیریم ولی میدونم ک هیچ نفر سومی نمیاد توو رابطه. چون مدلش رو میشناسم‌ شمام اگر میبینی شوهرت سر ب زیره سرش ب کار خودشه شک نکن. مردا از این ک بازجویی بشن متنفرن 

باید بسنجی که شوهرت کاراش مشکوکه یا نه‌. هبچ کس بهتر از تو شوهرتو نمیشناسه. بعضیا واقعا اهل این حرفا ...

کارای مشکوک چجوریه😕هروقت گوشیشو میخوام بردارم هیچی نمیگه اثر انگشتمم رو گوشیشه پروفایل اینستا و بیو ایناشم همه دوتایی ولی خب بازم نمیتونم اروم بگیرم. الان مثلا جات بودم کلی داشتم حرص میخوردم که تو این ۳ ۴ روز خبری نگرفتیم از هم کجا رفته با کی رفته بعد مینشستم گریه میکردم😑

کارای مشکوک چجوریه😕هروقت گوشیشو میخوام بردارم هیچی نمیگه اثر انگشتمم رو گوشیشه پروفایل اینستا و بیو ...

خب وقتی این کارارو میکنه یعنی مشکوک نیست دیگه بندا خدا!!!! اصلا بهش گیر نده. ما عادت داریم هر چند وقت ی بار چند روز دور میشیم باز برمیگردیم‌. شرایط ما فرق میکنه نامزد من سنش بالاست دیگه نمیتونم مث مرد ۳۰ ساله باهاش برخورد کنم. تو اتفاقا باید اعتمادتو نشون بدی باید این حس قدرت و مردونگی رو ب همسرت منتقل کنی. نه این ک مث نوجوونا ب چیزای بچگونه گیر بدی. رک بگم مردا از زنی ک طرز فکر بچگانه داره سطحی فکر میکنه اعتماد ب نفس نداره زده میشن. خودتو سرگرم کن دختر مشغول ی کار و هنر و یادگیری شو. بگو همسرم منو انتخاب کرده عاشق همیم قراره با هم توو زنوگیمون پیشرفت کنیم ب جای این فکرای بچگانه!!!!!

نه ولی مثلا تو ارشیو اینستا میبینم ۵ ۶ سال پیش که با من نبود پست دخترارو لایک کرده بود .😑

۰😀😀😀😀😀😀😀 اونقدر خندیدم که نگو کاش طلاق بگیری ثواب داره.شوهرت رو نجااااات میدی

نه شکاک نبودم ولی یه دوماهیه بحث نمیکنم مث مجردیام خونسرد شدم دخترم گریه میکنه اروم بهش میرسم همسرم میخاد دعوا رو شروع کنه میگم باشه و بحث نمیکنم خود همسرم ترسیده میگ میخای بری طلاق بگیری؟ 😂😂😂😂

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
کارای مشکوک چجوریه😕هروقت گوشیشو میخوام بردارم هیچی نمیگه اثر انگشتمم رو گوشیشه پروفایل اینستا و بیو ...

خودآزاری داری مثل شوهر من . مدام شک زندگی رو به کام نفر مقابل زهر می‌کنه چه بسا به فکر خیانت نباشه و شما ابهت خیانت رو براش اینقدر کمرنگ کردی که اگر یه روز خیانت کنه بهش حق میدم . وقتی برای گناه نکرده مدام بازخواست کنی طرف مقابل شاید برای تنبیه تو گناهی کنه تا بدونی که چه روزهایی بیخود فاتحه کردی به روح و روانش سر هیچ ... حالا اگر رفت سراغ چیزی مسبب خودت بودی که قبح گناه رو براش کم رنگ می‌کنی در حالیکه به خیالت داری خط قرمزهاتو بهش مدام یادآوری می‌کنی امیدوارم متوجه منظورم شده باشی . 

واقعا بعضی وقتا حتی گریمم میگیره ، شاید مریضم بهش فکر میکنم😑

خواهرانه ميگم از اقوام ما با اين شكاكيتش گند زد به زندگيش شوهرش را ميشناسم ادم خوبيه هيچ حركت بدي ازش نديديم خودش هم ميدونست شوهرش اهل خيانت نيست انقدر گير داد والبته اين خانم دور از جون شما سليطه هم هست شوهره كم اورد الان كارشون كشيده به دادگاه و طلاق 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر