2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره باز میشه با سودش یه کاری کرد😂😂

😂😂😂

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
2731
🥺🥺🥺

😔شدیدا تو فشاریم پول خونمون کمه😞مجبوریم بفروشیم فروشم نمیره بدبختی بفروشیم بدهیمونو بدیم بقیشم خونه کوچیک بخریم ماشین ندارم کلی بدهی داریم بجز بدهی خونه ماشین ندارم عروسیم ک پولش نیست جهازم نگرفتم

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۰ میلیارد

سلام میشه بپرسم چطوری حسابتو برگردوندی؟ چون من یدونه با ایمیل داشتم ولی از وقتی ایمیل و برداشتن بهش دسترسی ندارم، تو تلگرام پیام دادم به پشتیبانی میگه باید به سایت پیام بدین، اونجا هم هیچ گزینه ای برای این مشکل نیست

نشد که بشه..
کدوم شهر هستید که با یه میلیارد این همه کار میکنید ؟ تو تهران با یه میلیارد خونه رو به زور میشه گرفت ...

اطراف تهرانم خونه داریم اما چون قسطشو. نریختیم بخاطر نداشتن پول، تحویل نمیدن باید بفروشیم 😥

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اطراف تهرانم خونه داریم اما چون قسطشو. نریختیم بخاطر نداشتن پول، تحویل نمیدن باید بفروشیم 😥

الهی که مشکلتون حل بشه عزیزم 🥺❤️

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740
سلام میشه بپرسم چطوری حسابتو برگردوندی؟ چون من یدونه با ایمیل داشتم ولی از وقتی ایمیل و برداشتن بهش ...

سلام من با شمارم اومدم... هیچ کاری هم نکردم یه کاربری دیگه داشتم یروز وارد سایت شدم دیدم کاربریم برگشته

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
2706