2737
2739

برا خودتون یا فامیلو دوستاتون اتفاق افتاده که با کوتاه کردن موها، خاستگار بیاد یا شوهر کنه؟

نگین خرافاته چون چندین مورد دیدم که با کوتاه کردن کل موهاشون خاستگار اومده یا ازدواج کردن.از فامیل گرفته تا دوستام.

منم چندسال قبل چون سن ازدواجو نداشتم موهامو کوتاه کردم داییم ازدواج کرد.

اگه اینجور بود از ۵ سالگی متاهل بودم که

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊  هیلر _ شفای روح🔮 مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

تا حالا نشنیدم

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
2738

من همیشه موهام کوتاه بود ، آخرین باری که موهامو خیلی خیلی کوتاه کردم و حسابی کله رو خالی کردم چندتا خواستگار اومد و نامزد کردم با یکیشون و همش حرص میخوردم ک چرا باید الان موهامو کوتاه میکردم 😑😂

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706