2737
2734

خخخخخ نشنیدم امامن چندوقت پیش موهاموکوتاه کردم پسرونه چندوقت پیش خواستگار اومدنشد ازدواج کنم حالاموهام یکم بلندشده میخام برم کوتاه کنم اگ اینطورباشه همش کوتاه میکنم ک خاستگاربیاد😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من خودم که سن ازدواجو نداشتم داییم ازدواج کرد منظورم دخترای دم بخته

اولین باره میشنوم چطور میشه اخه؟

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊  هیلر _ شفای روح🔮 مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄

خرافته بابا. 

بختی که با کوتاه کردن مو باز بشه،  بابلند شدن مو بسته میشه🫤😑🤧

اونایی که با موی کوتاه شده مزدوج شدن،  دیگه نباید موشون بلند بشه چون موی بلند باعث جدایی و نگون بخت شدن میشه.

میبینی چقدر راحت میشه نسخه پیچید و برا خودمون خرافات راه بندازیم؟!(دور از جونشون باشه نگون بخت شدن) 

ازدواج قسمته،  روزیه. 

هرموقع وقتش بشه، ازدواج میکنی ربطی هم به این چیزها نداره. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2738

من نشنیدم تا حالا 

ولی الان تاپیکتو خوندم یه نفر یهویی اومد تو ذهنم که موهاشو پسرونه زد و عردس شد 

آخه یادمه هنه ش میگفتم حیف اون موهای قشنگشو الان که عروس شده کوتاه کرده 

2706