2737
2734
عنوان

چهلم پدربزرگ همسرم

68 بازدید | 4 پست

بچه ها چنوقت دیگه چهلم پدربزرگ مادری همسرمه ،یعنی پدر مادرشوهرم 

حالا موندم مادربزرگش هم هست به نظرتون باید برا مادرشوهرم و مادربزرگ همسرم روسری چیزی بخرم از عزا دربیان؟!  ...با توجه به اینکه این چهل روز همسرمو وخودمم مشکی پوشیدیم ؟ دوتا خاله ام داره همسرم که با یکیش اصلا رابطه خوبی ندارم بااون یکی ولی خوبم، برا اونا چی از اونور داییاشم هستن اخه😑

بعد پارسالم اخه پدربزرگ پدری همسرم فوت کرد ولی چیزی نخریدیم برا پدرشوهرم و مادرشوهرم یعنی به همسرم گفتم بخریم گفت لازم نیس من خودم مشکی پوشیدم یعنی عزاداریم دیگه ،البته اونام توقعی نداشتن میدونم ،ولی مادرم برا همسرم و پدرشوهرمو و مادرشوهرم خرید کرد 

الانم مامانم میخاد برا همسرمو مادرشوهرم پیرهن بخره 

من موندم چیکار کنم ؟عقل خودم که میگه بهتره برا مادرشوهرمو ومادربزرگش بخرم درسته؟!

و یه مسئله دیگه من باردارم روز تشیع جنازه نرفتم سوم و هفتم رفتم اما سرخاک نرفتم ،مراسم هم شهرستانه که دوسه ساعت راهه واجبه چهلم برم؟!یا مادرشوهرم اومد برم خونش 

یکم سختمه نمیدونم 😩

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت....خیلی دوستت دارم❤️💌🕊️....
اره لازمه که بری همون پیرهن وروسری برا مادر شوهرت بگیر خاله ودایی چیزی نیاز نیست

برا مادربزرگ همسرم چی ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اونو عروساش باید بگیرن

پس من وظیفه ای ندارم من گفتم حالا چون بزرگه شاید باید بگیرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40