2733
2739

یه پسر ۳ساله دارم وقتی تو خونه هستش البته تا شب که باباش نیست همه چی اوکیه بازی میکنیم با هم لجبازی میکنه ولی میگم بچست مثلا آب میاره میریزه رو فرش،کلی براش سریع همون لحظه قصه میگم که آب بریزی چی میشه …راه بری پاهات خیس میشه قانع هم میشه نهایت یه کم جیغ میزنه بی توجهی میکنم بیخیال میشه،ولی واااااای از زمانی که بخوام برم خونه مامانم،یا مهمونی یا مسافرت اصن تبدیل میشه به یه بچه بیش فعال😐😐 مثلا تو مهمونی میره از تو آشپزخونشون سبد میوشون را میاره میزاره وسط،بالشت میاره همون وسط بخوابه 😭😭😭😭 به خدا بچه بی ادبی اصلا نبود از اول که زبون باز کرد همش میگفت شما،بله….الانم میگه ولی مثلا تا بهش میگم این کار بده نکن میگه اااا شما هیچی نگوووو و جیییغ،اسباب بازی های خودش را تحت هیچ شرایطی به بچه دیگه نمیده،به خدا دیگه نه مهمونی میتونم برم نه حتی مهمون بیاد خونمون😭😭😭😭 به خدا یه وقتایی انقدرررر اذیت میکنه و حرص میده و با پا و مشت همه چی حمله میکنه ولی من فقط بغلش میکنم میگم این کارا بده،اصلا تا حالا نزدمش حتی دعواهامون هم در حد ۲ثانیه هست،ولی من دارم خودم داغون میشم انقدرررر که جلوی بقیه باید حرص بچم را بخورم😭😭😭😭 از بس میگن وای سرمون رفت،وای پلیس اومد،نکن،بشین😔😔😔😔 به خدا دیوونه شدم روزی ۳تا قرص اعصاب مختلف میخورم که فقط بتونم حداقل تو خونه خودم مادری کنم براش 😔

کارگاه مادرکودک

مهد کودک

تمامی رفتارها اصلاج میشه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درست میشه الان اوج لجبازی اش هست

قرص اعصاب چرا آخه؟مگه دور از جون مریضه؟

میخواستی یه گوشه دست به سینه یشینه؟

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2728

درکت میکنم خدا بهت صبر بده

داوود رقّی می‌گوید: من محضر امام صادق علیه‌السلام مشرف بودم. حضرت، آب طلب کردند و همین که آب را نوشیدند دیدم امام منقلب شد و حالت گریه پیدا کرد و دو چشم مبارکش پر از اشک شد.سپس به من فرمودند: ای داوود خدا لعنت کند قاتل حسین را.بنده‌ای نیست که آب بنوشد و حسین علیه‌السلام را یاد نموده و قاتلش را لعنت کند مگر اینکه خدا صدهزار حسنه برایش می‌نویسد و صدهزار گناه از سیئات او را پاک می‌کند و او را صد هزار درجه معنوی بالا می‌برد و با این عمل گویی او صد هزار برده را آزاد کرده و خدای متعال روز قیامت او را با دلی شاد و آرام محشور می‌کند...                                                                                                           ⁦❤️⁩صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩                                      ⁦❤️⁩صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩                                    ⁦❤️⁩ صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩

بنده خدا کار عجیبی نمیکنه میره خونه مادربزرگش بالش میاره بخوابه😂😍

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
2738

رفتار بدی ندیدم تو چیزهایی که تعریف کردی.شما خودت حساس شدی احتمالا.بعدشم این یکی دو ساله رفت و آمدت را کم کن که اذین نشی بلاخره سن اجباری بچه هاست

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
کارگاه مادرکودک مهد کودک تمامی رفتارها اصلاج میشه

کارگاه مادر کودک از چند ماهی بهتره ببریم؟

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋

بچه‌اس و شیطون عزیزم.

درست بخش عمده تربیت با شماست اما رفتار بقیه مهمه. مخصوصا تو جمع ، شاید اوایل از اون رفتاراش تعریف میشده خوشش اومده

یا حتی روشش باشه برای جلب توجه

ی مدت بی توجهی کنید ب اون بخش رفتارش.

این چیزایی که گفتید البته چیز بدی نیست عزیزم.. مثلا بالش بذاره وسط بخوابه

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
کارگاه مادر کودک از چند ماهی بهتره ببریم؟

ماهگی