2733
2739
عنوان

خانوما کسی بلده سونوگرافی بخونه؟

79 بازدید | 17 پست

من هفته ۲۷ بارداری هستم ، امروز که رفتم سونو وزن جنین رو زده ۱۹٪ ifl کسی می‌دونه یعنی چی؟ و اینکه نوشته مایع آمینوتیک دور جنین کاهش یافته

چیکار کنم زیاد بشه؟ 

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه نی نی توی دلمو سالم به دستم برسونی؟🥲خیلی تو این مسیر اذیت شدم ولی به عشقش سرپا موندم😭، دوستان صلوات یادتون نره 🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آب و چای کمرنگ زیاد بخور آبمیوه صنعتی اینا نخور در مورد وزنش نمیدونم تو گوگل سرچ کنی ممکنه متوجه ب ...

چایی و آب میخورم ولی نمی‌دونم چرا اینسری اینجوری نوشت برام🥺

یعنی چند لیوان در روز آب بخورم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه نی نی توی دلمو سالم به دستم برسونی؟🥲خیلی تو این مسیر اذیت شدم ولی به عشقش سرپا موندم😭، دوستان صلوات یادتون نره 🤲
2731
برای کم شد اب میوه اب زیاد بخور و استراحت چند روز 

استراحت هم تاثیر داره؟ جنین من کلا جنب و جوش بالاست نکنه بخاطر کم بودن کیسه آبه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چایی و آب میخورم ولی نمی‌دونم چرا اینسری اینجوری نوشت برام🥺 یعنی چند لیوان در روز آب بخورم؟

نگران نباش و اگه برات مقدوره جای دیگه برو سونو

ببین اون دکتر چی میگه

ببین دکتر چی میگه

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
نگران نباش و اگه برات مقدوره جای دیگه برو سونو ببین اون دکتر چی میگه ببین دکتر چی میگه

هنوز به دکترم نشون ندادم ، ۱۸ ماه دیگه نوبت دارم، بهم میگه آب و آب میوه طبیعی زیاد بخورم، منم بخاطر ادرار این چند وقت کم خوردم حقیقتا 🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام

حدودا ۸ماهه ازدواج کردم قبلشم باهم دوست بودیم

نمیدونم بچه بیارم یا نه

آخه همسرم عاشق بچه است میدونم براش عزیزتر میشم

ولی مادرشوهرم دشمنمه ی جورایی ب لج اون میخوام بچه بیارم دیگ همسرم طرفش نره با دخالتاش فقط دعوا و بحث درست میکنه

از طرفی هم میگم صبر کنم

اصلا گیر کردم

آقام کاسب کاره

زیرزمین ۴۰متری هم تقریبا پدرشوهرم داده بهمون نشستیم فعلا

از طرفی هم میگم بچه بیارم از همینجا نتونن بگن بلند شیم

اصلا نمیدونم چیکارکنم

نظرشما چیه؟؟؟

2740
هنوز به دکترم نشون ندادم ، ۱۸ ماه دیگه نوبت دارم، بهم میگه آب و آب میوه طبیعی زیاد بخورم، منم بخاطر ...

دیگه بخور چاره ای نیست

منم هفته ۲۲ هستم غذا کم میخورم 

ان شاءاله بسلامتی بگذرونیم

سلام حدودا ۸ماهه ازدواج کردم قبلشم باهم دوست بودیم نمیدونم بچه بیارم یا نه آخه همسرم عاشق بچه است ...

عزیزم سلام، برای بچه آوردن درست تصمیم بگیر، بچه ها بازیچه دست ما پدر مادر ها نیستن، بذار فضای زندگیت آروم بشه بعد اقدام کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیگه بخور چاره ای نیست منم هفته ۲۲ هستم غذا کم میخورم  ان شاءاله بسلامتی بگذرونیم

چشم حتما میخورم 

انشالله عزیزم 

جنسیت بچه ت چیه؟ 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسره  تو تاپیکتون خوندم حس نبض تو واژن دارین منم دارم تند تند و زیاد میزنه  بچه شما هم پ ...

ای جان 😍 برای منم پسر گلی

اره یک ماه تمام طول کشید هر دقیقه سر ساعت میزد، دکترم گفت چیزی نیست، نگران نباش 

برای من با اینکه سفالیکه ضرباتش به حدی محکمه که توی واژنم حس میکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جان 😍 برای منم پسر گلی اره یک ماه تمام طول کشید هر دقیقه سر ساعت میزد، دکترم گفت چیزی نیست، نگر ...

ای جان😍دقیقا منم وقتایی که میزنه تو مثانه خیلی اذیت میشم 

عزیزم سلام، برای بچه آوردن درست تصمیم بگیر، بچه ها بازیچه دست ما پدر مادر ها نیستن، بذار فضای زندگیت ...

سلام عزیزم

با خودم میگم بچه بیارم شاید فضا آروم بشه

اصلا یه حال افتضاحی ام دارم دق میکنم😭

2706