2733
2734
عنوان

شوهرم دلمو شکست انقدر گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2466 بازدید | 51 پست

آخه چرااا چی شده

خوشبختی ینی داشتن ی خانواده چهارنفره🥰                     خوشبختی ینی همسرت مثل کوه پشتت باشه و نذاره خم ب ابروت بیاد ❤️و خوشبختی ینی همسرت واقعاااا عاشقت باشه و اینو هربار از نگاهش بفهمی🥰🥰...خوشبختی ینی تو بعداز ی عالمه اشتباه راجب همسرت با ی تلنگر ب خودت بیای و مسیر اشتباه رو برگردی و بشی همدم و همراه همسرت برای باقی عمر❤️❤️.                                           سنتی ازدواج کردم و اوایل از همسرم متنفر بودم حتی بعداز عروسی تا سه چهارسال اکثر اوقات باهم جروبحث و دعوا داشتیم اما بعداز ی دعوای شدید ی تلنگر بهم خورد فهمیدم چقدر همسرم خوبه فهمیدم چقدر ویژگیهای مثبت داره ک من تا اون موقع بخاطر اینکه تحت تاثیر اطرافیان بودم نمیدیدم سعی کردم خودمو تغییر بدم و دادم😌البته ناگفته نماند همسرمم بخاطر من خیلیییییی زیاد تغییر کرد🤗         الان خداروشکر خیلی وقته همچی آرومه و خیلی عاشق هم هستیم❤️❤️❤️. اینارو نوشتم ک بگم عزیزانی ک اوایل زندگیتونه و باهم جروبحث دارین فوری نرید سراغ طلاق و خانواده ها اول از همه از خودتون شروع کنید انشالله ک همچی خوب میشه و زندگیتونو میسازین🤲                         حضرت یار سایه ات مستدام❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو بخواب انقدر خودت از بین نبر.  دور از جونت سکته کنی درد و عذابش برای تو هست !  هر کسی ارزش گریه هات نداره! 

من همیشه تلافی می کنم اما به موقع اش! 

امروز گریه کردی روزی که یه نفر از عزیزای شوهرت مرد گریه نکن چون امروز اشک هاش ریختی !

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2728
منم انقد برام پیش اومده از گریه مردم ولی اهمیت نداد ۱۰ روز قهر بودیم نیومد سراغم ولی الان دیگه خود ...

از اون موقع که خودتو کوچیک نکردی تغییری هم کرد؟

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐
2738

دو سه بار که اتفاق بیفته دیگه برات عادی میشه 

بیخیال 

بذار هر چی میخواد بگه 

خودت مهمترینی پس حرف بقیه برات مهم نباشه

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
برو بخواب انقدر خودت از بین نبر.  دور از جونت سکته کنی درد و عذابش برای تو هست !  هر کسی ا ...

دلم میخواد نفرین کنم هم خودشو هم خانوادشو ولی میترسم سر خودم بیاد خیلی ظلم کردن بهم من خونه پدرم انقدر اشک نریختم با اینکه بابام بد بود

از اون موقع که خودتو کوچیک نکردی تغییری هم کرد؟

آره اونموقع وقتی دعوا میکردیم خیلی جدی تا تهش ادامه میداد آخرشم میرسید به قهر

الان دیگه نه مسخره بازی در میاره که بخندم تا کش پیدا نکنه

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن

اون که میخوابه ،تو چرا خودت رو عذاب میدی؟ همینجوری که داری گریه میکنی برو واسه خودت یه غذای خاص بپز و کیف کن .الان تو خودت باید به فکر خودت باشی ،منتظری بهت توجه کنه؟ اگه میخواست توجه کنه تا حالا یه حرکتی زده بود .اینم بگم بعضی مردا وقتی خانمشون دلخوره نزدیکش نمیشن ،حالا از غروره یا کم عقلی نمیدونم .کلا باید فشارشون بدی ابراز محبت کنن .شبیه یه خمیردندون تموم‌شده  میشن این وقتا .خلاصه که اگه اون دلت رو‌شکسته ،خودت دیگه خودت رو اذیت نکن عزیزم