2737
2734
عنوان

آبلع مرغون😭😭

160 بازدید | 29 پست

سلام من ۱۷ سالمه بعد ابله مرغون گرفتم امروز هفتمین روزمه دیگه بعد پریشب پماد زدم  رو صورتم برای خارش امروز صبح رفتم حموم  پاک نمیشد اروم فقط با اب یکم مالیدم که پاک شه اومدم دیدم کنده شده افتادع ولی بعضی هاش نیوفتاد سیاه هم شدع الان اونا جاش میمونه من خیلی نگرانم میترسم اونایی که تاول نشدن چی اونا میره جاشون؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کم کم میره جاش نگران نباش

اگه سوراخ شده باشه امکان نداره بره

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه

برو خدارو شکر کن هنوز هوا گرم نشده گرفتی،میگن تو هوای گرم عذاب اوره

بچه های دوستم گرفته بودن چند وقت پیش رفت پیش دکتر سنتی خیلی زود جمع شد مریضی 

یادمه طبیب توصیه کرده بود روی زخم ها عسل بزن

#واجب-فراموش_شده#بی_تفاوت_نباشیم
2740
نه سوراخ نشده اخه خودش با اب کنده شد در صورتی که بعضی ها نیوفتادن اونایی که تاول نیست یعنی مثل دونه ...

برا من خشک شده بود رفتم حموم دوتا کنده شد الان دوساله دو تا رو شکمم مونده

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
اگه سوراخ شده باشه امکان نداره بره

م

منم بچه بودم گرفتم روی ابرو رو کندم هنوز جاش مونده 

روش مو هم رشد نمیکنه  روی اون قسمت ابروم  خالی مونده😐 

#واجب-فراموش_شده#بی_تفاوت_نباشیم
استرس نده به استارتر 😅

اخه خودش سوال پرسید بعدا ک میخواد ببینه و بفهمه چ فرقی میکنه😂🤦‍♀️