2737
2739

سلام عزیزانم

راجب تاپیک قبل

خیلی سخت ولی بالاخره تونستم جوابی بهش بدم

امشب دعوت خونه مادر شوهرم بودیم و طبق معمول دختر خاله گرام هم بودن و مثل یه عروس تیپ زده بود

به محض رفتنم شروع کرد به راه رفتن رو اعصابم ولی من سعی کردم بی تفاوت باشم

تا اینکه بحث شد به اینکه ما تازه عروس اینا بودیم ولی برای عید نرفتیم سفر، همسرم گفت (من) داره درس میخونه و ما فعلا نمیتونیم جایی بریم و من حتی سعی میکنم مهمونی ها رو هم کمتر کنم

خلاصه از همین بحثا و اینا، بعد یهو دختر خالهه برگشت گفت (همسرم) حالا اشکال نداره تابستون همگی باهم میریم (من) جونم که همیشه درس داره یا چی و خندید

بعد هیچکس به خرفش نخندید😐😂

مادر شوهرم عجیب بهش زل زد و همسرمم گفت ما هر موقع که (من) بگه میریم تا روحیش باز بشه بعد از کنکور...و خب من متاهلم دیگه از این به بعد فقط با همسرم میرم مسافرت

بعد اون غش کرد از خنده (پوست کلفت هرچی بهش میگن از رو نمیره) گفت وا خب منم دختر خالتم غریبه که نیستم

من دیگه جوووشیدم، گفتم عزیزدلم شما اگر انقدررر مشتاق مسافرتی یا تنهایی برو یاهم ازدواج کن و با همسرت برو، مطمئن باش خوشت میاد...فقط قبل ازدواجت یادت باشه داری با کی ازدواج میکنی دخالت کننده ای نداشته باشی اطرافت که این آدما موجودات عجیبی ان

لطفا اگر منو جایی دیدین بهم بگین دختر جان برو بشین سر درست تا بتونی خودتو نجات بدی💚🌱

خوب

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا من تاحالا به هیچکس جواب نداده بودم حرف سمی زدم میدونم😂ولی خب...وای جیگرمممم خنک شد ینی 

لطفا اگر منو جایی دیدین بهم بگین دختر جان برو بشین سر درست تا بتونی خودتو نجات بدی💚🌱

گفتی دخالت کننده ای نواشته باشی یعنی اشتباه کردم باشوهرم ازدواج کردم باید یه طوری حرف بزنی که فکر نکنه ناراضی هستی بسوزه

با فیلم های دکتر هلاکویی خیلی زندگیم بهتر شد 🥰🥰
2738
سبک شدیم همه،افرین،فقط جمله آخرت گند زدی فک کنم

جدی گند زدم؟؟؟؟ خودمم همیم فکرو کزدم ولی واااقعا یهو ترکیدم اضلا خودمو باورم نمیشد...نفهمیدم چیشد و چی گفتم اصلا

خوبه که احساس می‌کنی سبک شدی راحت شدی 

اما بنظرم برنده کسیه که حرفشو با شوخی خنده در عیییین بی‌خیالی و ریلکس میزنه 

ب بعضیا نباید نقطه ضعف داد باید ببینن اصلا هیچی حسابشون نمیکنی و نمیتونن حالت رو ب هم بریزن...

من برای این زمین ، در بهشت هم خواهم گریست ...
2706