2733
2734
عنوان

فیبروم

53 بازدید | 12 پست

خانوما ک فیبروم دارن ی دارو دارم استفاده میکنم ظاهرا داره جواب میده.چون فیبرومم پنج سانت بود گفت دو دوره یعنی بیست روز استفاده کن دیشب ک شب دهم بود چیزی عجیب دفع شد و همچنان چیزا ریز.حدود ۱۵ روز دیگه میرم سونو دعا کنید جواب گرفته باشم میام میگمتون.عکس میزارم از دفعیات.بدتون نیاد میخام کمکتون کنم ان شاالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ی چیزی از جنس مثل روده گوسفند بودتو حالت پخته.و بزرگ بود این عکسا تو حالت جمع شده بود اگه لایه هاش باز میکردم بزرگ تر ازینا بود.دعا کنید جواب بگیرم و بعدش بچه.قول میدم همه جوراکمکتون کنم.پبر شدم سر این.

2740
ان شاالله همه مریضا.اگ کسی رو میدونی فیبروم داره تگ کن یا حدود ۱۵ روز دیگه خبر بگیر اگ جواب داده بود ...

من اقدام کردم به بارداری نشد می‌خوام برم دکتر ببینم مشکلم چیه  شما‌چه  علائمی داشتین عزیزم 

من اقدام کردم به بارداری نشد می‌خوام برم دکتر ببینم مشکلم چیه  شما‌چه  علائمی داشتین عزیزم ...

ما ژنتیک فیبروم داریم.ولی این سونوها هرکدوم ی چیز میگفتن این سری اخر پریود نشدم یک ماه رفتم گفتن فیبرومت بزرگه چندجارفتم ک گفتن و نیاز ب عمل داری دیوانه شدم ک اگ حین عمل رحمو برندارن من چ کنم و ازینا.بعدپریود شدم ک حدود دوماه طول کشید.و اخر باقرص جلوشو گرفتم ک دارو ک الان دارم اسنفاده میکنم رو بشه واژینال مصرف کنم

من فیبروم ها خیلی بزرگه. یعنی  رحمم.  انگار ابله مرغون داره.  پره  پره فیبروم. چند تاش هم خیلی. بزرگن اندازه پرتقال. بعد 

دکترم  گفت  اقدام بارداری کن. تا شش. ماه باردار نشدی. بیا پیشم 

تا شش ماه باردار شدم. بدون دارو و اینا  هفته سیچهار زایمان  طبیعی کردم 

البته  می رفتم شهر بزرگ. سزارین در بیمارستان خصوصی 

اما کیسه آبم پاره شد شهر خودمون  طبیعی مجبور  شدم انجام بدم 

هجده ماه بعدم بارداری دومم بود  مع اونم بدون وارو اینا. سی و نه  هفته زایمان  کردم.  اما  از شش ماهگی  استراحت. مطلق بودم 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1532549