2733
2739
عنوان

هی بگید چیه این سایت؟!!🥴

258 بازدید | 26 پست

اره حق با شماست فقط این لایک هایی م برا کامنت من برا چند روز پیش برای تاپیک مبل چی بود!!!🤣🤣🤣🤣

هی میومدم میدیدم لایم دارم 😁😁😁

همه هم داشتید لایک می‌کردید تاپیک های موجود رو مردم حاضر در صحنه مثالش:آخه کامنت لایک ۳۳۳تا؟!!!🤣🤣🤣

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

تازه فقط لایک نبود دیدید گزارش هم میشه داد ،اونم زدید و تاپیک‌ اجاق گاز چیه آخه ترکید 😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تازه فقط لایک نبود دیدید گزارش هم میشه داد ،اونم زدید و تاپیک‌ اجاق گاز چیه آخه ترکید 😂😂😂😂

🤣🤣🤣

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
معتاد شدیم رفت😂

اونایی که معتاد بودن بهترین قرصت رفتن بود رفتن حالا ک موندید ادا با کلاس ها رو در نیارید😂😂😂😂

2738

باز بهتر از سه هزار تا و دو هزار تا لایکه🫠😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

همینایی ک اعتراض میکنن و شاکی میشن از همه فعال تر و وابسته ترن

میخواستیم چک کنیم ببینیم هنوز پجودداریم یا ن🤣

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/