2737
2739
عنوان

اگه همین امسال پسردار شین اسمشو چی میزارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 89248 بازدید | 1184 پست
پیشوند اسمهای مذهبی نبایدامیر باشه معنی خوبی نداره این را یه عالم دینی بهمون گفت

وا برای چی امیر که معنی بدی نداره یعنی پادشاه.مثلا امیررضا میشه شاه راضی.

اللهم عجل لولیک الفرج🇮🇷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسم پسرم مبین هست اگه خدابخواد وامسال پسر بیارم دوست دارم محمد بزارم ولی همسرم میگه معین بزاریم نظر ...

عزیزم محمد قشنگتره معین یجوریه ب بچه نمیاد، متین قشنگتره 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم

برنا

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2728

شهریار قشنگم

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
اسم پسرم مبین هست اگه خدابخواد وامسال پسر بیارم دوست دارم محمد بزارم ولی همسرم میگه معین بزاریم نظر ...

مبین عشقمه:) 

البته محمد مبینه اسمش مبین صداش میکنم

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2738

علی دوست داریم ولی جاریم زودتر باردار شد اسمشو گذاشت . .البته ما اختلاف داریم و حالا حالاها ب بچه فکر نمیکنیم .

خودم اسم علی . سینا .کارن .سامیار . دوس دارم

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    

اسم ایلیا رو خیلیییی دوس دارم

ولی چون اسم پدر خدابیامرزم علی بوده و همچنین به احترام حضرت امیرالمومنین،امیرعلی میذارم

البته اگه خدا خواست و رحمتشو شامل حالم کرد بلاخره🥲🥲

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤