2737
2734
عنوان

اگه همین امسال پسردار شین اسمشو چی میزارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 89425 بازدید | 1184 پست

مازیار

ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاپیکتو خوندم چشم اشکی شد😢

یعنی میشه امسال منم بچه دار بشم

دخترو پسرم فرقی نداره فقط سالم باشه🥲❤️

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
2731
خانما باردارم دوقلو پسر ....اسم یکیشونو امیررضا میخوام بذارم اسمی پیشنهاد بدین ک ب امیررضا بیاد .... ...

امیرمحمد اسم پسرم😍

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد ۳سالگی عشق مامان 
با احترام علیسان اصلا زیبا نیست علی تنها بذار با یه اسم دخترانه مذهبی یا ایرانی

من علیسان و از چندسال پیش انتخاب کردم والا همینکه من تو برنامه گهواره نوشتم نزدیک بیست نفر انتخابش کردن کاش به نظر بقیه زیبا نباشه کسی نذاره 🫢

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱
2740
تاپیکتو خوندم چشم اشکی شد😢 یعنی میشه امسال منم بچه دار بشم دخترو پسرم فرقی نداره فقط سالم باشه🥲❤ ...

انشالله همین امسال🌱

یه صلوات میفرستی برام؟ اگه فرستادی بگو منم براتو بفرستم🌱
بله من هم کتاب قدیمی حلیه المتقین  دارم که توش نوشته یاسین نزارید اگه اون صفحه رو پیدا کردم عکس ...

بطور کلی منع نشده اگر ذکر شده باشه هم

ولی از نظر مراجع گفتن مشکلی نداره فک کنم ک اونا اگاه تر باشن (فی نفسه)

من عاشق این اسم بودم ولی بچه هام دختر شدن

عزیزمممم 

خدا بهتون ببخشه گل دختراتون رو تنشون سلامت 😍😘

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
اسم پسرم مبین هست اگه خدابخواد وامسال پسر بیارم دوست دارم محمد بزارم ولی همسرم میگه معین بزاریم نظر ...

هردو خوبن 

متین هم به مبین میخوره

یه صلوات میفرستی برام؟ اگه فرستادی بگو منم براتو بفرستم🌱

علی

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
2706