2737
2734
عنوان

اگه همین امسال پسردار شین اسمشو چی میزارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 89250 بازدید | 1184 پست

خدا بچه بده سالم بده دختر پسر نداره اصلا اسمشو میذارم نیوفولدر یا نیوفولدره😂

دامن همه منتظرا یه جوره سورپرایزانه سبزه سبز. آمین 

توبه کردم از زدن بی بی چک اما توبه میشکنم هر بار باامید.خدا خودت گفتی ناامید نشو.پس جواب بده🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فردین

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
طاهاهم داریم ....اول گفتن یه دختر یه پسر رضا و رزا میخواستیم بذاریم الان شده دوتا پسر موندیم تو اسم ...

خوشبحالت ک دو قلو دار شدی میشه بگی چی رو رعایت کردی؟ منم عاشق دو قلو پسرم

2740

آریامهر، یزدان

میشه برای رهایی ازاین بلاتکلیفی زندگیم یه صلوات برام بفرستین🩷🥺نمیدونم امضا چیه فقط مینویسم، دخترشمالم🌿عاشق کیک پزی 🍰🧁پشت کنکوریمم وعاشق فیزیوتراپی🤸‍♂️یه عاشق دلتنگ ویه یارباوفا🍓🌸💚

دایان

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
تو شناسنامه رضا به عشق امام رضا  ولی صداش میکردم هامین

لطفا بچه رو دو اسمه نکنید بعدا تو جامعه خیلی اذیت میشه

اینکه یجا اسمشو رضا کنه یکی هامین واقعا اذیتش میکنه

من خودم بابت این موضوع به عنوان یه بچه همیشه شاکی ام از پدر و مادرم