2733
2734

بیاین راجب این کتاب حرف بزنیم تازه تمومش کردم

خیییلی فوق العاده بود

غرقش شدم و خیلی روم تاثیر گذاشت

اقایون لطفا درخواست دوستی ندن🍎

من تابستون خوندم عالی بود

اونجاهاش ک هی زندگی های مختلف و امتحان میکرد

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تابستون خوندم عالی بود اونجاهاش ک هی زندگی های مختلف و امتحان میکرد

تهش داشت تلاش میکرد به زندگی برگرده قشنگ ترین قسمتش بود

زندگی رو فقط باید زندگی کرد نورا

2731
اره قشنگ بود دوروزه خوندمش ولی بعضی کتابارو نمیتونم زود بخونم 

عهههه منم

منم خیلی زود تمومش کردم دیروز ۴۰ درصدشو از قبل خونده بودم

ولی نشستم پاش یهو دیدم تمومش کردم

2740

همه ما ی نورا درون داریم که هر روز با خودش تمام اشتباهات و فرصت های از دست رفته رو مرور می کنه و بعد کودک درونشو هر بار بیشتر از قبل تخریب سرزنش میکنه🥲کتاب قشنگی بود ولی اگ جای نورا بودم از زندگی اخرم برنمیگشتم

من پارسال خوندمش و تا چند وقت به موضوعش فکر میکردم 

به نورا که چقدر حال من بود و این نتیجه قشنگ که فرقی نمیکنه زندگیت چطوریه و یا چه شغلی داری یا ازدواج کردی یا نه فقط باید حالت خوب باشه تا همه چیز همینطور که هستن قشنگ باشن از نظر خودت

من خدایی دارم که بجای همه برایم جبران میکند….       میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستی 😘
همه ما ی نورا درون داریم که هر روز با خودش تمام اشتباهات و فرصت های از دست رفته رو مرور می کنه و بعد ...

نورا نخاست که برگرده

وقتی با تش زندگی میکرد خوشحال بود و چون حسرت هاش تموم شده و بود و میخاست زندگی کنه کتابخونه داشت خراب میشد چون فقط بخاطر حسرتهای نورا بوجود اومده بود

وقتی دلش خواست زندگی کنه برگشت از مرگ و بنطرم تو دنیای واقعی باهم ازدواج کردن

2706