2737
2734
عنوان

تاحالا با دعا حاجت روا شدین؟

138 بازدید | 19 پست

اگه اره باچه ذکرو دعایی؟

کلن هرایده ای که دارین برا حاجت روایی بهم بگین براتون صلوات میفرستم🥲❤🤌

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم همیشه برا سلامتی امام زمان صلوات می‌فرستم و همین باعث شد دو سال پیش به چیزی که خواستم برسم الانم یه خواسته دارم میخوام هر روز برای امام زمان صلوات بفرستم چون حاجت میگیرم 

به نیازمند هم کمک کن بگو دعات کنه 

2731
2740
خدا مهربونه ولی من ب شخصه ب هیچ کدوم از چبزایی و ارزوهایی ک کردم نرسیدم هیچ کدوم

عزیزم شاید چیز هایی که خواستی به صلاحت نبوده یا به صورت بوده یا اون جوری که باید از خدا نخواستی بازم تلاشتو بکن نماز اول وقت خیلی خوبه صلوات برا امام زمان 

عزیزم شاید چیز هایی که خواستی به صلاحت نبوده یا به صورت بوده یا اون جوری که باید از خدا نخواستی بازم ...

مگ میشه تموم خواسته های انسان همشون ب صلاح نباشه از اخرین خواسته‌م زیاد نگذشته از نذرهام دعام هام 

نشد ک بشه دیگ چ میشه کرد

بعصی وقتاادم یحوری به خواسته هاش میرسه که تجعب برانگیز.من یه روزتواینستاحلوادهین نجفی دیدم ونخورده هوس کردم به نظرم خیلی خوشمزه اومد.باخودم گفتم وای خدامیشه منم ازاینابخورم چه مزه ای میده،؟دیروزدوست شوهرم ازنجف حلوادهین اورد😳😳گفتم کاش اونروزیه ارزوی بهترمیکردم.

مگ میشه تموم خواسته های انسان همشون ب صلاح نباشه از اخرین خواسته‌م زیاد نگذشته از نذرهام دعام هام&nb ...

میتونم بپرسم چی بوده ؟

والا از یه بنده خدا پرسیدم خاسته آن چی بوده که انجام نشده گفت من میخواستم کار مهاجران خوب بشه برم اونجا بازیه شوهر خوشگل خارجی عرق خور ازدواج کنم برا همین از خدا ناراحتم 😐