2737
2739
عنوان

تاحالا با دعا حاجت روا شدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 19 پست
میتونم بپرسم چی بوده ؟ والا از یه بنده خدا پرسیدم خاسته آن چی بوده که انجام نشده گفت من میخواستم کا ...

نه عزبزم هزار تا درد و گرفتاری 

من قبلنا خیلی پاک بودم خیلی اهل حرف زدن با کسی نبودم اهل لاشی بازی و دوستی و اینا کلا با اینک حتی خانواده‌ام ازاد بودن ولی خب ب عشق خدا ب عشق امام حسین تو این مواقع جلو خودم رو میگرفتم خودمم قشنگ وجودشون رو تو زندگیم حس میکردم تا اینک با اقام امام حسین عهد کردم ک عاشق نشم تا روی ک اون بخواد و اگ مهر کسی ب دلم افتاد بدونم ک امام خواسته تا ی مدتم واقعا همینطور بود مثلا کسی بود ک تمام ملاک هایی ک میخواستم ر داشت ولی مثلا نمیتونستم بخوامش تا اینک تو سفر کربلام یکیو دیدم اونم منو دید ی مدت گذشت و ما اشنا شدیم و بهم دلباختیم ولی خب قسمت هم نشدیم داستانش خیلی طولانیه خیلی خیلی زیاد الانم دقبقا سالگرد اشنایی ماست خیلی حالم گرفته یعنی 

الانم برام محاله چون ازدواج کرده و داره زندگیشو میکنه منم ک درمونده و حیرون با هزار تا غصه این یکی از اونایی بود ک خواستم و نشد یکی از اون کوچیکاش ک شد نمک رو زخمام حالا بماند اون زخما چجوری ب وجود اومد

نه عزبزم هزار تا درد و گرفتاری  من قبلنا خیلی پاک بودم خیلی اهل حرف زدن با کسی نبودم اهل لاشی ...

عزیزم ازدواج قسمته شما قسمت هم نبودید بخدا منم یکی رو میخواستم خیلی پسر خوبی بود بدون هیچ خبری رفت و هنوزم که هنوزه دنبالشن ولی پیداش نکردم 🙂

امیدوارم هرجا هست سالم باشه اون دیگه رفته توام بهتره بیخیالش بشی 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ازدواج قسمته شما قسمت هم نبودید بخدا منم یکی رو میخواستم خیلی پسر خوبی بود بدون هیچ خبری رفت و ...

مرسی ممنون.

بیخیال نمیشه میدونی چون اصلا خاطره ها هر جا میرم جلو چشممه فامیلیم تو بیشتر مراسما نمیرم تا نبینمش سخته برام 

میگه ک بابد از سمت خدا معجزه نازل بشود تادلم باز دلم دل بشود

2731