2737
2734
عنوان

بچم ده ماهشه و از هفت ماهگی دایم بال بال میزنه با دستاش

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ولی نه طولانی ولی خب نگاهم میکنه بالاخره نمیدونم والا عجیبه در کل

بقیه چی میگن؟

شاید حساس شدی 

مادرها همش حس می کنن بچه مریضه 

فیلمشو بگیر به چندتا دکتر نشون بده 

اگه مشکوک باشه بهت میگن 

فقط تلوزیون و گوشی رو اصلا نذار ببینه

اره همیشه نه ولی حوصله داشته باشه اره

مهمترینش همینه

باید باهاش حرف بزنی ذوق کنه بخنده سعی کنه ارتباط بگیره باهات...این خیلی مهمه اگه اینو داره اوکیه

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی...بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
2731
نه همینجور که نشسته دو تا دست همزمان بالا و پایین میکنه عین بال بال زدن اوتیسم میتونید سرچ کنید تکون ...

نه عزیزم بچه هست حرکت دست وپاش زیاد تو اراده خودش نیست 

ببخشید که اینو میگم بچه شما سالم هست ومشکلی نداره 

خودشما وافکار وچیزی که توفکروذهنت هست مشکل داره 

به فکر درمان خودت باش

2740

واا عجبااا 

بچه من 5 ماهشه 

دائم دستاشو میگیره تو هم و بازی میکنه جدیداً یاد گرفته که پاهاشو با دستش میگیره و بازی میکنه 

وقتایی هم که ذوق بکنه جیغ میزنه 

دائم هم در حال غر زدنه 

وقتی هم بخواد بغلش کنیم به قول شما بال بال میزنه... 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

توروقرا الکی رو بچه عیب نذار 

بچه منم دست دستاشو باز میکرد تازه من انقد ذوق میکردم 

چرا انقد افکار منفی داری اینجام چن تا کن تجربه تر از خود آدم همیشه میان ته دل آدم رو خالی میکنن

تلوزیون رو خاموش کن ،باهاش بازی کن ،از موبایل دور نگهش دار ،ارتباط چشمیش رو تقویت کن 

اگه به پدرش و شما وابستگی داره اگر اوتیسم هم باشه طیف خفیف هست با آموزش بالا میاد نگران نباش

نترس من نوزادخیلی دیدم که اینجوری بال بال میزنن دختر خودمم خیلی بال میزد شکرخدا سالمه بیخودی خودتونگران نکن

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.                  لایک نکن ممنون

من پسرم بیست ماهه عاشق چرخوندنه چرخه ماشینشو این چیزهاست خیلی میترسم با اینکه بقیه ویرایش عادی هست

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم