2733
2734
عنوان

حس میکنم یه خ*راب خیانتکارم💔بیاید داستانشو بگم😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1502 بازدید | 48 پست
اخه حالم بده درک نمیکنید😔خیلی سخته رابطه 5 ساله تموم کنی

نه واقعا میفهمم 5 سال زمان زیادیه 

ولی رویا پردازی و فکر برگشت و از سرت بیرون کن

ماکارونی هستم:)نام کاربری فان هست و من اون کاربری که برامون خاطره سازی کرده نیستم (کاربرهای دو سه سال پیش متوجه هستن منظورم کدوم تاپیکه). چون کاربری قبلیم به ناحق ترکید نمیخواستم برگردم بعد یهو یاد این تاپیک افتادم و فقط به عشق خودش برگشتم و نامم برگرفته از اونه. کاربری اون خانوم ترکید ولی ازش عذرمیخوام اگه راضی نیست برای اسمم و چون نمیشه تغییر داد نام کاربری و امیدوارم ببخشه 😬
اولا با دومیه کات کن چون تو رابطه قبلیتو فراموش نکردی  دوما  با محمد هم اصلا وارد رابط ...

خب قیافش طبق میلم نبود میترسیدم باهاش ازدواج کنم دلم بره پیش یکی دیگه😐

نه واقعا میفهمم 5 سال زمان زیادیه  ولی رویا پردازی و فکر برگشت و از سرت بیرون کن

هی نگا این نی نی سایتا بم میگن نامزدت شرف داشت به تو چرا بخاطر حرف عموت ولش کردی😐

2731
هی نگا این نی نی سایتا بم میگن نامزدت شرف داشت به تو چرا بخاطر حرف عموت ولش کردی😐

تو تصمیمی گرفتی که فک میکردی برای آیندت خوبه 

اشکال نداره اگه اون تصمیم تو نظر بعضیا بد جلوه بشه

ماکارونی هستم:)نام کاربری فان هست و من اون کاربری که برامون خاطره سازی کرده نیستم (کاربرهای دو سه سال پیش متوجه هستن منظورم کدوم تاپیکه). چون کاربری قبلیم به ناحق ترکید نمیخواستم برگردم بعد یهو یاد این تاپیک افتادم و فقط به عشق خودش برگشتم و نامم برگرفته از اونه. کاربری اون خانوم ترکید ولی ازش عذرمیخوام اگه راضی نیست برای اسمم و چون نمیشه تغییر داد نام کاربری و امیدوارم ببخشه 😬

😂😂😂🗿

تو تصمیمی گرفتی که فک میکردی برای آیندت خوبه  اشکال نداره اگه اون تصمیم تو نظر بعضیا بد جلوه ب ...

خب من اطمینان ندارم ک تصمیمم درسته یا ن میترسم چن سال دیگه پشیمون شم ک این دوسم داشت و ولش کردم😔واسه همین تاپیک زدم ک راهنماییم کنن بگن تصمیمم درسته یا ن

لطفا هیچ وقت ب ممد برنگرد چون بیکار و علافه، هنوز دانشجوعه، خانوادش پر توقعن و از همه مهم تر ناراضی ان عموتم راست میگه ب حرفش گوش کن با همین جدیده باش ولی نباید انقد زود میرفتی با یکی دیگه ولی خب خوشبخت بشییییی

تو از نور ماهٔ و خورشید ‍ہم درخشا꯭ن ترئ    ۪۪‌⭐️

اخه دختررررررر خوب ۵ سال باهاش بودی الان میگی قیافش طبق میلم نیست😭😭😭

با رل الانتم کات کن به خودت فرصت بده بفهم چند چندی بعد دوباره رل بزن با هرکسی هم رل نزن اول به دلت بشینه بعد رل بزن 

متاهل 🦋
خب من اطمینان ندارم ک تصمیمم درسته یا ن میترسم چن سال دیگه پشیمون شم ک این دوسم داشت و ولش کردم😔واس ...

دختر جان ما اینجا فوقش بتونیم راجب کارش و بارش و قیافه و ایناش نظر بدیم نظر کلی که نمیتونیم بدیم بت که برگرد یا برنگرد

اخه دختررررررر خوب ۵ سال باهاش بودی الان میگی قیافش طبق میلم ن یست😭😭😭 با رل الانتم کات کن به خو ...

این جدیده خیلی به دلم نشسته واقعا😅واقعا همه چیزش اوکیه ینی ولش کنم حیف نمیشه؟

خیلی سنت کمه

خیلییییی زیاد

با هر کی عزدواج کنی به مشکل میخوری

یکم رو‌خودت کار کن

درس بخون سر کار برو

محمدم ول کن بابا

عموت عاقلانه حرف زده خدایی

تو پونزده سالگی به اشتباهی کردی تا اخر عمرت تاوان نده

اخه دلت به چیه محمد خ‌شه؟؟؟

2706