2733
2739
عنوان

تا حالا شده یکی ببینین از شدت زیباییش دهنتون باز بمونه و هنگ کنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1183 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هیچوقت از نظر خودم قیافه خاصی نداشتم ولی از سال دوم دبیرستان که تازه وارد مدرسه جدید شده بودم یادمه زنگ تفریح یکی از همگلاسیام داشت منو با انگشت به یکی از دوستاش تو یه کلاس دیگه نشون میداد بعد که متوجه شد من متوجه سدم گفت داشتم میگفتم ببین همکلاسی جدیدمون چه خوشگله، تا الان که سنم اصلا کم نیست تو  کافه دانشگاه سر کار و … جلوی همسرم و … خیلیا تمین کار رو میکنن و از نظرم من فوق العاده معمولیم

نه چشم رنگی دارم نه قیافه عجیب غریبی

2740
چه شکلیه

چشماش درشت و مشکیه بعد فرم صورتش خیلی قشنگه لباش کوچیک و اوکیه دماغش قلمی و صاف و خوشگل کلا همه چیش خوبه سفیدم هس تو دانشگاه همه افسردگی میگیرن اونو میبینن🥲🤣🤣🤣

چه شکلی بود

صورت سفید و بی لک 

چشمای براق و قهوه ای روشن یا عسلی ابرو و موی مشکی بینی خوش فرم لبهایی که متناسب با صورتش بود و رنگ طبیعیه خوش رنگی داشت 

قد بلند و اندام متوسط بدون هیچ آرایشی

برای من خیلی زیبا بود 

خدایا بذار همیشه حست کنم❤🤲
چه شکلی بود

خیلی زیبا بودچشمای سبز خوش رنڴ موهاش بی نهایت قشنگ رنگش عالی چهره اش ب حدی قشنگ بود مادرش قسم می خورد یکروز تنها نفرستادیم مدرسه ۱۶ سالش بود میڴفت تا شر نشده برامون می خوایم زودتر سایه یه مرد بیاد رو سرش

2706