2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مقدارشو از دفتر مرجعت بپرس

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil

رد مظالم یعنی یه حقی از کسی به گردنت هست که حالا دسترسی بهش نداری یا نمی تونی بهش بگی که شاید دعوا بشه رد مظالم می دی

💔تو قدر من ندانستی درون آب ماهی قدر دریا را کجا داند ، شکسته استخوان داند بهای مومیائی را 💔 دو صد من استخوان باید که صد من بار بردارد 💔 
2740

خوب شما احتمالا حق الناس  گردنت بوده و نمیتونی از خود فرد حلالیت بطلبی یا دین رو به خودش ادا کنی که این رو  گفته  

خدایا برای همه چی شکرت 😍😍😍         تلنگر کوچکی است باران ،وقتی فراموش می کنیم آسمان کجاست .
عه دست خودمه جدی؟ اونم چیزی نگفت  فقط گفتم سالها پیش وسیله یک شخصی رو پیدا کردم و انداختم دور ...

نه اینطور نیست. اون وسیله مثلا اگر ساعت بود الان برو بازار ببین عین همون هست بخری بهش بدی.. نبود قیمتش حدودی بدست بیار و رد کن. 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رد مظالم یعنی یه حقی از کسی به گردنت هست که حالا دسترسی بهش نداری یا نمی تونی بهش بگی که شاید دعوا ب ...

شدیدا ازش میترسم چون تهمتهای بدی میزنن

بله گفتن رد مظالم بده ولی مبلغش رو نمیدونستم چقدر

نه اینطور نیست. اون وسیله مثلا اگر ساعت بود الان برو بازار ببین عین همون هست بخری بهش بدی.. نبود قیم ...

اصلا نمیتونم باهاش برخورد داشته باشم آدمهای خوبی نیستن یا دعوا میشه یا بهم تهمت میزنن