2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
معمولا خود بخود خوب میشه با رفع اضطراب و استرس، از مشاورین کودک حتما مشاوره بگیر 

خدا کنه خوب بشه خیلی هم باهوشه میبینمش آتیش میگیرم

تمام زندگیم پسرم،من برات میمیرم نفس مامان❤️
2740
۴ سالشه بستری بود بیمارستان برای سرماخوردگی از سرم فکر کنم نرسیده لبشو‌ کج میکنه

وای عزیزم  اصلا نگران نباش   پسر من  ۷ سالگی تیک عصبی گرفت  بخاطر  دعواهای من و شوهرم  جو خونمون متشنج بود جو خونه رو آروم کردیم  دکتر طب سنتی بردیم  گفت بخاطر سردی  مغز و طبع بدنش هم هست  که دارو داد بعد سه چهار ماه کامل خوب شد.اصلا نگران نباش و به روش نیار هیچوقت   با گذشت زمان خوب میشه   دکتر طب سنتی ببر بنظرم

وای عزیزم  اصلا نگران نباش   پسر من  ۷ سالگی تیک عصبی گرفت  بخاطر  دعواهای ...

آبان چندسالشه ‌سرتون؟ دیگه بر نگشت؟خیلی حالم بده نابودم

وای عزیزم  اصلا نگران نباش   پسر من  ۷ سالگی تیک عصبی گرفت  بخاطر  دعواهای ...

کاش خونمون متشنج بود دلم نمیسوخت حتی با صدای بلند با هم حرف نمیزنیم چ برسه دعوا هر چی میخواد سریع آماده میکنیم براش

تیک پسرتون چی بود؟

آبان چندسالشه ‌سرتون؟ دیگه بر نگشت؟خیلی حالم بده نابودم

الان ده سالشه ماشالله.نه خداروشکر  کامل خوب شد.ببین حالتو درک میکنم   بخدا  من عین دیوونه ها شدم اون مدت   پسرمو میدیدم  فقط آرزوی مرگ خودمو داشتم   غافل از این که اصلا چیز مهمی نبود  و درمانش  اول  آرامش  خونه و خانواده بود بعدش هم اصلاح مزاج  که شکر خدا خوب شد.شمام نگران نباش  برای خیلی از بچه ها پیش میاد  و خوب میشن   فکرکن از مراحل رشدشه  و باید زمان بگذره   با روانشناس هم صحبت کن