2737
2734
کاش خونمون متشنج بود دلم نمیسوخت حتی با صدای بلند با هم حرف نمیزنیم چ برسه دعوا هر چی میخواد سریع آم ...

اون مدت سه یا چهار ماه   تیک های مختلفی داشت   یه مدت چشم و ابرو هاش   یه مدت  هی کتفشو تکون میداد   چند روز  لباشو کج میکرد .پسر شما هم ممکنه  تیکش  عوض شه  پس نگران نباش

کاش خونمون متشنج بود دلم نمیسوخت حتی با صدای بلند با هم حرف نمیزنیم چ برسه دعوا هر چی میخواد سریع آم ...

پس همون  از محیط بیمارستان و آمپول  و این چیزا ترسیده طفلک .مطمینم  خوب میشه   امیدوارم  زودتر خوب شه   که از دلواپسی دربیای

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون مدت سه یا چهار ماه   تیک های مختلفی داشت   یه مدت چشم و ابرو هاش   یه مدت  ه ...

لبش رو مخمه خیلییییییی

الان پسرتون چندسالشه؟اصلا مغز و اعصاب نبردید؟

تمام زندگیم پسرم،من برات میمیرم نفس مامان❤️
الان ده سالشه ماشالله.نه خداروشکر  کامل خوب شد.ببین حالتو درک میکنم   بخدا  من عین دی ...

خداروشکر انشالله هرگز اون روزارو تجربه نکنی 

منم همش آرزوی مرگ میکنم فقط خدا خودش کمک کنه ممنونم از راهنماییت،یکم آبان تو نت خوندم راجب تغذیش،خدا کنه تاثیر داشته باشه ،بعضی وقتا یه روزایی رو میگذرونیم ک هرگز فکرشو نمیکنیم ک درگیرش بشیم،چند روزه کلا زندگی ندارم

2731
خداروشکر انشالله هرگز اون روزارو تجربه نکنی  منم همش آرزوی مرگ میکنم فقط خدا خودش کمک کنه ممنو ...

میگذره عزیزم  ان شاالله   زود خوب میشه   آیه الکرسی میخونم واسه گل پسرت.باورکن  چند وقت دیگه  کلا فراموش میکنی پسرت همچین مشکلی داشته   مثل من که خیلی وقته فراموشم شده بود تا الان که تاپیک شما رو دیدم

میگذره عزیزم  ان شاالله   زود خوب میشه   آیه الکرسی میخونم واسه گل پسرت.باورکن   ...

با دعاهای شما انشالله

ممنونم ک جوابمو دادی عزیزم🙏🌹

میگذره عزیزم  ان شاالله   زود خوب میشه   آیه الکرسی میخونم واسه گل پسرت.باورکن   ...

یادتون هست چی بهش میدادید بخوره؟

2738
یادتون هست چی بهش میدادید بخوره؟

بله. چون دکتر گفت  طبع بدنش بشدت سرد شده   کل مواد و خوراکی های کارخانه ای   و سردیجات و ترشیجات و مرغ و گوشت گوساله بهش نمیدادم.گوشت بلدرچین و گوسفندی  و غذاهای گرم  مثل فسنجان و کباب گوسفندی و سوپ با بلدرچین و ...  میپختم واسش.شب ها بادرنجبویه و سنبل الطیب  دم میکردم بهش میدادم.آب سیب طبیعی و  بادام درختی هرروز میخورد.اسپند و کندور هرروز دود میکردم  و چندتا چیز دیگه که فراموش کردم.بنظرم  دکتر طب سنتی ببرش عزیزم  که با توجه به طبع بدنش راهنماییت کنه

بله. چون دکتر گفت  طبع بدنش بشدت سرد شده   کل مواد و خوراکی های کارخانه ای   و سردیجا ...

چون مریض بوده الان ۴،۵ روزه فقط گوشت گوسفندی و بلدرچین دارم بهش میدم شیره انگور هم امشب بهش دادم