2733
2734

منم از طلا متنفرم فقط برا سرمایه میخرم

الان کلی طلا دارم که حتی خواهرم و مادرمم ندیدن 😊

فقط خودم و همسرم

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان ۶۲و۲۰۰😊وزن هدف ۵۸😍قد ۱۶۶🥰     من میتوانم 💪💪💪💪
برا روز مبادا دوستم اینقد کار کرد تیکه تیکه طلا خرید بعد دوسال فروخت ماشین گرفت

اره اونم هست

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم حدود 30، 35 گرم دارم که همه رو خودم خورد خورد خریدم، خیلی بیشتر از این داشتم ولی اون موقع ها عقل نداشتم می‌فروختم، حیففففف😭

🌈🌧️🐆💔🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
2731
من میگم داشتن طلا به زن حس امنیت میده البته نظر منه

تعجب میکنم وقتی کسی میگه از طلا بدم میاد. خیلی عجیبه واقعا

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /

اینقد گرون شده نداشتنش والا واسه امنیت جانی بهترم هست 

آدم میترسه هر لحظه یکی با چاقو خفتش کنه 

ولی ان شاءالله بخرید به زودی 

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟
2740

عزیزم منم اولین طلامو ۲۸ سالگی برای خودم خریدم که هنوزم دارمش .

بعدا چه طلاهایی که اومد تو زندگیمو و رفت .

اصلا غصه نخور .

براش هدف گذاری کن پولاتو جمع کن و بخر .و دعا کن که رزقت بشه.

2706