2737
2739

خانوما عکس شومیزو میزارم ،قراره با دامن مشکی راسته بپوشه

واسه عروسه

ببینین شومیزه قشنگه یانه

صبرکنین عکس بزارم

تعداد رای : 18
نظرسنجی
آره قشنگه
4
22%
نه زشته
14
77%
حال دلم خیلی بده محتاج دعاتونم..میگن دعای نینی سایتی ها زودمیگیره😔اگه صلوات فرستادی خبرم کن منم برات بفرستم

سلام توروخدا بچه ها من از یکی کد گرفتم با شمارش اومدم نی نی سایت تا مشکلمو حل کنم الان طرف پیجشو میخاد{

میشه برام تاپیکامو گزارش بزنید ب ازای هر کدوم منم براتونحمد میخونم اگه قابل بدونید. فقط ریپ بزنید تعداد بگید ک من بخونم مرسی❤😘

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم جالب نیست  واسه مراسم خواستگاری بااحترام

خواستگاری و بله برون باهم توی یک شبه

حال دلم خیلی بده محتاج دعاتونم..میگن دعای نینی سایتی ها زودمیگیره😔اگه صلوات فرستادی خبرم کن منم برات بفرستم
2731
مدلش بد نیست فقط بدن نما هست انگار.

زیرش یچیز سفید میپوشه

2738
خواستگاری و بله برون باهم توی یک شبه

شومیز انگار یجوریه از این شیک تر میشه پیدا کرد واسه عروس جنسش نرم و لطیف باشه حریری چیزی

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
شومیز انگار یجوریه از این شیک تر میشه پیدا کرد واسه عروس جنسش نرم و لطیف باشه حریری چیزی

اینم حریره عزیزم

اینم حریره عزیزم

عه

چطوره با یه شلوار پارچه ای سفیدِ راسته یا بوت کات ست بشه؟بنظر با دامن قشنگ نمیشه

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
عه چطوره با یه شلوار پارچه ای سفیدِ راسته یا بوت کات ست بشه؟بنظر با دامن قشنگ نمیشه

خودشم شلوار دوس داشت ،منتها توی شلوار باسن ادم مشخصه اخه این شومیزش مدلش کوتاهه

زیرش یچیز سفید میپوشه

به نظرم یه چیز دیگه بموشی بهتره‌ مثلا کت و شلوار.

به هرحال نامزدیه و رسمی حساب میشه مراسم. عکساشم یادگاری میمونه. چیزی بپوش که عکساتو بعدا دیدی حس بد نگیری

2706