2737
2739
عنوان

این شومیز واسه خواستگاری چطوره؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 23 پست
به نظرم یه چیز دیگه بموشی بهتره‌ مثلا کت و شلوار. به هرحال نامزدیه و رسمی حساب میشه مراسم. عکساشم ی ...

بنظرت شومیزه با شلوار چطوره

حال دلم خیلی بده محتاج دعاتونم..میگن دعای نینی سایتی ها زودمیگیره😔اگه صلوات فرستادی خبرم کن منم برات بفرستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیدم نوشتی بله برونه اصلا لباسه قشنگ نیس

واقعا؟ دخترم خودش انتخابش کرد

حال دلم خیلی بده محتاج دعاتونم..میگن دعای نینی سایتی ها زودمیگیره😔اگه صلوات فرستادی خبرم کن منم برات بفرستم
خودشم شلوار دوس داشت ،منتها توی شلوار باسن ادم مشخصه اخه این شومیزش مدلش کوتاهه

من خودم کت شلوار رنگ یاسی پوشیدم با یه کفش سفید واسه بله برونم که کتم یذره بلند تر بود موذب نشدم پیش اقایون

تو عکس لباس هیجوقت خوب دیده نمیشه حتما خیلی خوشگله ارایش کنه هم بهش میاد اگه خودش همین و میپسنده پس بپوشه

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2742
من خودم کت شلوار رنگ یاسی پوشیدم با یه کفش سفید واسه بله برونم که کتم یذره بلند تر بود موذب نشدم پیش ...

اره از نزدیک قشنگتره اما خب خیلیا میگن زشته ،نمیدونم چیکارکنم

بنظرت شومیزه با شلوار چطوره

راستش چون بله برونه و بحث لباس عروسه حداقل شومیز با دامن باشه که خانومانه تر باشه. یا یه پیراهن مجلسی یا کت و شلوار. شومیز با شلوار به نظرم واسه عروس یه جوریه. بله برون یه جورایی جشن نامزدی هم هست لباسش خانومانه تر باشه بهتره

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙
اره از نزدیک قشنگتره اما خب خیلیا میگن زشته ،نمیدونم چیکارکنم

نه عزیزم نمیگیم زشته اگه خوب بتونه ست کنه لباساشو خیلیم شیک میشه.

فقط چون گفتین بله برونه یه کم با وسواس بیشتر نظر دادیم. وگرنه اصل سلیقه خوده دخترخانومتون هست. اگه خودش اینو دوست داره همینو بپوشه. با رنگ کرم ست کنه قشنگ میشه به نظرم.

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙
2740