2737
2739
عنوان

مادر شوهرم تو خرید عروسی دخالت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 44 پست
همه گفتن قشنگ شده بودی برا عقدت این صدبار گفته چی درستت کرد واقعا بد درست کرد

بگو همسرم گفته برو همونجا ک بد درستت کنن چشم نخوری

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هی بابا.....😕

والا

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲

برو ناشکری نکن عروووس

من خواهرشوهرم تک تک خریدارو همراهمون اومد🥲😶😐برا همه هم نظر قطعی میداد

منم دلم نمیومد خیلی وقتا دلشون بشکنم با اینکه هنوزم ازش دلخورم خیلی

از آرایشگاه تا لباس خونگی لباس عروس حوله شرت لوازم آرایشی اینه کنسول همش بود🥺😞

بعد عروسی هم همش نظر میداد که من کم کم فاصله گرفتم تا عادت نشه براش

2728
2738
اره زیاد زود رنج و حساس هستم اینو قبول دارم

اگر نقطه ضعف دستش بدی و بفهمه حرفاش ب همت میریزن تا ابد بیخ گوشت ویز ویز میکنه

یجوری خونسرد باش جلوش و اصلا با شوهرت درموردش صحبت نکن ک انگار وجود نداره

وگرنه اوقات خودتو ک تلخ میکنی هیچ 

شوهرتم حساس میکنی بخودت و فکر میکنه مقصر تویی

و در آخر مادرشوهرت زندگیتو تلخ میکنه بجونت

پس با کی درد دل کنم اصلا حرف دهنش رو نمیفهمه مامانش

تجربه بعد ۱۶ سال.   اصلا به شوهرت نگو مادرت اینو گفت اونو گفت. تازه داستان تو از این به بعد با مادر شوهر شروع میشه.  هر چیزی. هر حرفی. بهت زد.  خیلی. محترمانه. جواب بده. اگه تیکه یا متلک گفت. اگر.  حرف  زیاد خواصی نیست. یک گوش در یکی در وازه. به شدت. مخصوصا. توی جمع به مادر شوهر احترام بزار.   اون وقت میبینی.  شوهرت. خودش چطور. ازت دفاع میکنه. و اجازه نمیده. هئچ کس. چیزی بهت بگه. حتی. اگرم بگن هیچ وقت باور نمیکنه. چون. جز محبت. از تو چیزی ندیده. ولی اگر. بگی. به طرفت گارد میگیره. و تو تنهایی مادرش در موردت حرف بزنه. اون قبول میکنه. و بحث وارد زندگیت میشه

زندگی خیلیییییییییییییییی بالا پایین داره عزیزم  باید تحملت رو بالا ببری ، وگرنه سختت میشه !

اصلا نظر بده عیب نداره ولی برگشته میگه کادوی عروسی یرای ما هست به عروس اولی هم گفتم خدارشکر عروس اولشون باهاشون قطع رابطه کرده و قهره بخاطر این رفتارای زشتش

اصلا نظر بده عیب نداره ولی برگشته میگه کادوی عروسی یرای ما هست به عروس اولی هم گفتم خدارشکر عروس اول ...

اتفاقااااااا دقیقا ما هم همسرم کُل مراسم رو گرفت و خرج کرد بعد کادوها رو اونا برداشتن 

عروس خانم فقط توکل کن ب خدا و از خداوند کمک بخواه ک قوی باشی ، صبرت رو بالا ببر  بذار همسرت کن ...

قربونت عزیزم من همیشه از خدا میخوام همه چی رو 

ولی یکاری میکنن آدم نسبت به شوهرش سرد میشه یکم