2737
2734

لینکش رو تو پست بعدی میذارم فقط اگه ترسیدید مقصر من نیستم ها😅

تو که امروز نگاهت به نگاهی نگران است                                          باش فردا،  که دلت با دگران است

خب کو

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

من تازه عضو شدم بلد نیستم لینک بذارم فك کردم کاری نداره😅🤦🏻‍♀️

تو که امروز نگاهت به نگاهی نگران است                                          باش فردا،  که دلت با دگران است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تازه عضو شدم بلد نیستم لینک بذارم فك کردم کاری نداره😅🤦🏻‍♀️

😐

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
امضاتون به آدم انگیزه میده😍🌹

🌹❤️

😐

😅

خب نمیدونستم ک بلد نیستم 

گفتم لابد کاری نداره مثل چیزهای دیگه سایت راحته