2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با مدرک دیپلم نمی‌شه معلم شد

یا باید کنکور بدید و دانشگاه فرهنگیان معلمی بخونید

یا باید لیسانس رشته‌ای رو بگیرید و آزمون استخدامی شرکت کنید

من چون درس برام مهمه نمی‌تونم نظر بدم ولی فکر می‌کنم به عنوان کسی که همسره و می‌خواد مادر بشه در آینده دیپلم رو بگیرید

به کجاها برد این امید ما را...
2731

نه به دهه شصت ک بدبختا همش درس خوندن و ی تنه بار علمی کشورو ب دوش کشیدن اکثرشونم مهاجرت کردن و فاند گرفتن واس بهترین کشورا و بهترین دانشگاها

ن ب این نسل جدید ک همه فکر و ذکرشون شوهر کردنه

خدا اخروعاقبت اینده کشورمون بخیر کنه

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ای بابا دیر اقدام کردیا ۱۷ نیم خیلی دیر بوده کم مونده بود پیر دختر شیا ۹سالگی باید ازدواج میکردی😒😒 ...

😳😳باورم نمیشه دختر باید 7سالگی ازدواج کنه 😒

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود. 🙂🙃
خوب تو که میخواستی درس بخونی دیگه ازدواج نمیکردی تو این مدت آشپزی باد بگیر بیشتر به کارت میاد

اشپزی یاد دارم

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم🔪🩸💣👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻متاهل و صد البته متعهد👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

اگه رو حقوقی که به یه معلم با مدرک دیپلم میدن حساب کردی باید بگم سخت در اشتباهی عزیزم، اما اگه علاقه داری بحثش جداست.🌱

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺

ببین من خودم دیپلم دارم فقط ( پشت کنکورم) بیسواد محسوب میشم تو این زمونه حتی اگر مطالعه غیر درسی داشته باشم

تو هم حداقل دیپلم و بگیر، که اگر دوست داشتی بعدا بتونی کنکور شرکت کنی

نشد که بشه..

عزیزم با دیپلم نمیشه معلم شد .. مگه اینکه منطقه خاصی باشید که برای اشنا کار کنن

ولی تو اولین فرصت برو برای ادامه تحصیل

درس بخونی و کار کنی هم جامعه رو دیدی هم باسواد تر شدی

با ادمای بیشتری معاشرت میکنی رو همه چیز تاثیر داره 

فکر کن یه خانم شاغل و باسواد که دستش تو جیب خودشه و خرج باشگاه و مراقب از بدن و .. میکنه 

مطمئنا حواست هست زندگیت کسلم نمیشه 

برو برای ادامه تحصیل خدا هواتو داره ..

الان با دوبرابررر سن شما ادامه تحصیل از ابتدایی میدن و شاغل میشن

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
درستو بخون بعد پشیمون میشی که چرا وقتی بچه نداشتی و سرت خلوت بود درس نخوندی

اها خوب شد یادم افتاد 

من به بچه هم علاقه دارم به نظرت با وجپد بچه میتونم معلم شم؟

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم🔪🩸💣👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻متاهل و صد البته متعهد👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

عقلت هم اندازه سنته

آخه با دیپلم کی معلم میشه اگه اینجوری بود چرا این همه نوجوان برای کنکور استرس و صد آسیب جسمی و روحی رو به جون می‌خرن که چی معلم بشن 

قبل حرف زدن یکم فکر کنید حرصم گرفت😡🫥😬

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔

اینا رو نمیدونم ولی با دیپلم نمیشه معلم شد مگر این که پارتیه گردن کلفت داشته باشی 

باید کلی برای کنکور بخونی تا بتونی قبول شیو لیسانس بگیری بعد حالا اگه استخدام شدی جایی بری معلم شی

شد شد ، نشد خدا بزرگه :) 
2706