2733
2734

میخوای چند سال دیگه به بچت بگی من سیکلم؟ 

البته از حرفات برداشت میشه انگار از درس خوندن میترسی 

کار سختی نیستا حداقل راحت تر از زندگی متاهلیه چون منم اشتباه تو رو کردم

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
عقلت هم اندازه سنته آخه با دیپلم کی معلم میشه اگه اینجوری بود چرا این همه نوجوان برای کنکور استرس و ...

پس چرا استام معلم شده؟؟

دانشگاه نمیره😐

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کاش حداقل نظر درست براش بدید و راهنمایی کنید

آدمی که تو‌۱۷ سالگی فکر میکنه به بلوغ برای ازدواج رسیده به نصیحت های ما فکر نمیکنه

اگرنه مطمئن باش قبلش هزار نفر بهش گفتن کودک همسری نکنه  

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
عقلت هم اندازه سنته آخه با دیپلم کی معلم میشه اگه اینجوری بود چرا این همه نوجوان برای کنکور استرس و ...

فامیلای ما هم تو این سایتا از این شایعه ها میشنیدن میگفتن چرا نمیری با دیپلم معلم بشی😂💀

نشد که بشه..
اشپزی یاد دارم

افرین از من کلی جلویی

درست رو بخون و حتما سعی کن دنبال درآمد هرچند جزئی باشی 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2740
اگه رو حقوقی که به یه معلم با مدرک دیپلم میدن حساب کردی باید بگم سخت در اشتباهی عزیزم، اما اگه علاقه ...

اصلا تو آموزش و پرورش معلم با مدرک دیپلم وجود نداره،ارسد و دکترا به زور استخدام میشن،دیپلم چیه

آدمی که تو‌۱۷ سالگی فکر میکنه به بلوغ برای ازدواج رسیده به نصیحت های ما فکر نمیکنه اگرنه مطمئن باش ...

شرایط خانوادگیشو که نمیدونی، یا فرهنگ خانوادشو، قضاوت نکنیم بهتره

نشد که بشه..
فامیلای ما هم تو این سایتا از این شایعه ها میشنیدن میگفتن چرا نمیری با دیپلم معلم بشی😂💀

بجا مغز تو سر این فلمیلا دمپایی گذاشتن🤣حالا یکی نیست بگه شما چه 💩شدید که مارو نصیحت میکنین🫥🥿

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
پ چطور من دانشگاه میرم زندگی هم دارم کسل نیست    

متاهلی؟

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
2706