2733
2734

برا چی بخندیم

ان شاءالله مشکلت حل بشه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ی خرده فکر کنی اتفاق های خوب فقط اینا که گفتی نیست مطمئن باش اتفاق های بهتری توی زندگیت بوده یعنی تا حالا نشده از ته دل بخندی

آقا هستم  میگه عشق یعنی با دعا یادش کنی خانه اش آباد دلداری که یارش را  فروخت                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی خرده فکر کنی اتفاق های خوب فقط اینا که گفتی نیست مطمئن باش اتفاق های بهتری توی زندگیت بوده یعنی تا ...

چرا خب بوده ولی الان چون تنها زندگی میکنم واقعا خسته شدم از این شرایطم

2728
چرا خب بوده ولی الان چون تنها زندگی میکنم واقعا خسته شدم از این شرایطم

هر چیزی ی تاوانی داره مستقل بودن و تنها بودن میشه تاوانش این پس باید یاد بگیرید که تنهایی حالتون خوب باشه یاد بگیرید که تنهایی کافه برید برای خودتون گل بخرید به خودتون کادو بدید و خیلی چیزهای دیگه 

هر چیزی ی تاوانی داره مستقل بودن و تنها بودن میشه تاوانش این پس باید یاد بگیرید که تنهایی حالتون خوب ...

خب خودم که تنهایی و انتخاب نکردم که حالا تاوان بدم پدر مادرم فوت کردن

خب خودم که تنهایی و انتخاب نکردم که حالا تاوان بدم پدر مادرم فوت کردن

خدا رحمتشون کنه ولی اینکه باید یاد بگیرید تنهایی زندگی کردن رو و خودتون رو دوست داشتن سخته ولی شدنیه

2740
خسته شدم کم اوردم باور کن الان سه سال که تنهام

کم آوردن برای بچه هاهستش کسی که تونسته این مدت تنها باشه و از پس مشکلات بربیاد خیلی قوی تر از این چیزا هستش فقط نیاز به ی خرده استراحت داره مثل این میمونه که ی عضله رو توی ورزش خسته میکنی نیاز به ریکاوری داره برای فشار دوباره روح آدم هم همین طوره سبک زندگیتون رو تغییر بدید ورزش کنید پیاده روی برید ی کوجولو تغییر بدید به زندگیتون

کم آوردن برای بچه هاهستش کسی که تونسته این مدت تنها باشه و از پس مشکلات بربیاد خیلی قوی تر از این چی ...

گاهی بزرگ تر ها هم کم می یارن وقتی که برادرت ناراحتی اعصاب شدید داشته باشه و پدر مادرت و خودتو بزنه و پدر مادرت جلو چشات کشته بشن و فقط خودت بمونی کم می یاری ...........

گاهی بزرگ تر ها هم کم می یارن وقتی که برادرت ناراحتی اعصاب شدید داشته باشه و پدر مادرت و خودتو بزنه ...

گاهی وقتا همینا باعث بزرگتر شدن آدما میشن آدم روح بزرگ‌پیدا میکنن الماس از سختی زیاد میشه الماس شاید اون الماس تویی و اینکه همیشه میگن خدا کسایی رو که خیلی دوس داره بیشتر رنجشون میده که بیشتر بهش فکر کنی بگرد دلیل زندگی رو توی خودت پیدا کن 

گاهی وقتا همینا باعث بزرگتر شدن آدما میشن آدم روح بزرگ‌پیدا میکنن الماس از سختی زیاد میشه الماس شاید ...

ای بابا عزیزم خدا منو فراموش کرده الماس من شیشه هم نیستم قربونت برم

ای بابا عزیزم خدا منو فراموش کرده الماس من شیشه هم نیستم قربونت برم

خودت خودتو فراموش کردی فقط داری علکی زمان رو از دست میدی یادت رفته که خودتم هستی حق زندگی داری اگه شیشه بودی تا الان شکسته بودی 

خودت خودتو فراموش کردی فقط داری علکی زمان رو از دست میدی یادت رفته که خودتم هستی حق زندگی داری اگه ش ...

خیلی دوست دارم ازدواج کنم با اون که دختر موفقی هم هستم اما خواستگار ندارم ....ناراحتم

خیلی دوست دارم ازدواج کنم با اون که دختر موفقی هم هستم اما خواستگار ندارم ....ناراحتم

ازدواج کنی چه اتفاقی میوفته به نظرت برام سواله چه چیزی توی ذهنت هست از ازدواج