2733
2734
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132946 بازدید | 1188 پست
منم مجردم ۳۳ سالمه و تا حالا ازدواج نکردم خاستگار هم خیلی نداشتم. برا منم دعا کن دلت پاکه عزیزم

عزیزم جان دلم چشم با دل شکستم براتون دعا میکنم انشالله یه مرد واقعی و لایق بیاید توی زندگیتون

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

متاسفم برای طرز فکرت حتی یه درصد هم یا خودت نمیگی شاید یکی از ماها یدونه از اون بچه ها باشه و با این ...

عزیزم ببخشید طرز فکر خودم رو نگفتم که! 

یکبار دیگه پیام منو بخونی متوجه میشی

گفتم  اینکه هر کسی راضی نمیشه بچه بیاره از بهزیستی (اون هم بچه های بی پناه و معصوم) طرز فکر بعضی از مردم  هست، نه خودم! 

این طرز فکرها زیاده تو هر زمینه ای،. مثل قومیت ها، محل زندگی،. شغل ها،. وضعیت بستگان و... 

دلیل بر شکستن و... نیست،. 

یکی بچه اش بد رفتاری کنه،. خودش گر چه خیلی خوب باشه،. مردم ممکنه بد بگن بهش  یا مقصر ببینن اونو 

ملاک طرز فکر مردم نیست که، اگر اهمیت بدیم که نمیتونیم زندگی کنیم، هیچ کس هم نمیتونه بگه مردم همه در مورد من خوب فکر میکنند حتی اگر پیغمبر خدا باشه

عزیزم جان دلم چشم با دل شکستم براتون دعا میکنم انشالله یه مرد واقعی و لایق بیاید توی زندگیتون

امضات💚

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2731
چون خیلیا حاضرن میلیارد میلیارد خرج کنن برای دوا و درمون اما حاضر نیستن یه بچه رو از تنهایی در بیارن ...

بعدش ۱۸ سالگی خونه مستقل بخادو بگه من با شما راحت نیستم.ی تاپیک بود با همین موضوع.مادرش فقط کارش گریه شده بود

انشاالله به زودی مامان بشی  مشکلت چیه گلم؟ من کیست pcoدارم پریود هام نامنظمه دکتر ال دی داده، ...

بهترین درمان برای شما نوره و حناس 

بجز روزای پریودی هفته ای دوبار روی کل بدنت از گردن ب پایین نوره بذار(با دستکش که نوک انگشتا نسوزه رو جاهای حساس و نازک هم نذار) نوره حتما باید اصل باشه ن کارخونه ای خوشبوها بعد از ده دقیقه بشور و کل سر و بدنتو حنا بذار بعد 20 دقیقه بشور پریودت که صد درصد تنظیم میشه و پاکسازی انجام میشع برات

گزینه بعدی هم ی دستور هست برا رفع کیست اگه دوس داشتی انجام بدی برات تایپ کنم طولانیه

باکره نیستم ولی عقدم😂😐

مچتو گرفتمممم😅

زاج درمان همه نوع کیستیه زاج سفید از عطاری میخرید
زاج روداخل ی ظرف لعابی با حرارت بسیار ملایم بذارید آب بشه
زاج پف میکنه و آب میشه میذارید خشک بشه بعد از ظرف جداش میکنید کمی کندنش سخته
وقتی آب میشه و بعد از سرد شدن جداش میکنید رنگش ی مقداری تیره میشه
زاج حتمااااا باید حرارت ببینه و تدبیر بشه مستقیم خود زاج رو شیاف نکنید
زاج تدبیر شده رو خوب میکوبید که پودر بشه
بعد زاج مدبره رو با عسل مخلوط میکنید عسل در حدی باشه که خمیری شکل بشه
قشنگ هم میزنید تا خمیری بشه
بعد یک قاشق روغن زیتون فرابکر بودار داخلش اضافه میکنید
یک دوره پاکی (فاصله دو پریودی) هرشب اندازه یک نخود با اپلیکاتور تزریق عمیق واژینالی انجام بدید
یک دوره یعنی 21 روز کافیه ولی اگ کیست سمج و زیاد هست تا سه دوره یعنی سه تا 21 روز میتونید استفاده کنید
موقع پریودی استفادش  ممنوعه

هرجاشو نفهمیدی بگو گلم توضیح میدم

کاش اطرافیان منم نمیوردن که به منم فشار نیارن که فلانی سومیو اورد  من یه دختر دارم که بعد از ک ...

من به حرف هیچ کس نبودم و نیستم. این بچه ام هم ناخواسته اومد. دیگه نمیشد سقط کنم. الان هر کس بهم میگه بچه دوم؟ لبخند میزنم و در حالی که نگاهش میکنم پا میشم میرم که یاد بگیره فضولی نکنه. 

دیگه خیلی بهش احترام بگذارم میگم وازکتومی غیرقابل بازگشت انجام دادیم و دیگه نمیشه. واقعا هم انجام دادیم.

خب خدایی هر کسی راضی نمیشه تا حدی حق دارند با اینکه اون بچه ها بی پناه و نیازمندند اما بیشتر  ...

پسر من فرزندخونده س... بذام مهم نیس چطوری تشکیل شده.......... مهم اینده شه ک با ما داره بزرگ میشه دلش خیلی پاکت تر از شماست ک ی بچه رو فدای افکار حلال و حرومت میکنی... واقعا برات متاسفم زمین خیلی گرده مراقب باش چی فکر میکنیو چی میگی

2706